BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer U-PHORIA UM2

Behringer U-PHORIA UM2
Behringer U-PHORIA UM2 Behringer U-PHORIA UM2 Behringer U-PHORIA UM2 Behringer U-PHORIA UM2 Behringer U-PHORIA UM2 Behringer U-PHORIA UM2 Behringer U-PHORIA UM2
Behringer
SKU: UM2

Audiofilské 2 x 2 USB audio rozhranie s mikrofónovým predzosilňovačom XENYX

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 31,90 € bez DPH: 26,58 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)

Buďte prvý a napíšte recenziu

Ak nastane čas na napísania histórie nahrávania, potrebujete najlepšie dostupné audio rozhranie a potrebujete také, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Preto sme prišli s našimi novými rozhraniami U-PHORIA radu USB. Môžete si vybrať zo 4 jedinečných modelov, takže je rad U-PHORIA ideálnym rozhraním pre to, aby sa vaše nahrávky stali legendami.Pripravené pre PC a Mac.   

Predzosilňovače MIDAS
Naša sesterská spoločnosť MIDAS, známa pre svoj skvelý dizajn digitálnych konzol, vyvinula prvotriedne svetové predzosilňovače pre rozhranie UMC204, UMC202 a UMC22 - a vďaka vybaveniu + 48V fantómovým napájaním môžete pre vytváranie vynikajúcich stôp dokonca používať profesionálne štúdiové kondenzátorové mikrofóny.


96kHz precíznosť

Svoje stopy beriete vážne a rad U-PHORIA to rešpektuje, pričom vám podľa vášho použitia dáva na výber prevodníky s rozlíšením 96 kHz (UMC204 / UMC202) alebo 48 kHz (UMC22 / UM2). Obidve tieto vzorkovacie frekvencie ponúkajú lepšiu nahrávaciu kvalitu ako CD pre profesionálne výsledky.


Pohodlné monitorovanie

Všetky modely U-PHORIA sú vybavené výkonným výstupom pre slúchadlá s ovládačom hladiny a voľbou priameho monitorovania, kontrolkami LED Stav, Signal a Clip a sú napájané cez USB port počítača, takže sú pripravené na to, aby ste si ich so sebou vzali kamkoľvek. Navyše zdarma ponúkame softvér pre nahrávanie, úpravy a podcasting a 150 zásuvných modulov nástrojov / efektov - jednoducho si ich len stiahnete na adrese BEHRINGER.com.


Skladajte. Nahrávajte. Mixujte: Zdieľajte.
Tracktion 4 vracia do kreatívneho procesu zábavu, takže ho pridávame k vybraným výrobkom BEHRINGER zadarmo. Tento výkonný, ale napriek tomu ľahko použiteľný softvér pre vytváranie hudby nie je podobný ničomu, čo ste kedy videli, pretože do vášho počítača prináša všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke - bez množstva rozbaľovacích a skrytých ponúk spoločných pre väčšinu ostatných DAW. A Tracktion neobmedzuje počet stôp, ktoré možno nahrávať, ani počet efektov, ktoré môžete použiť. V skutočnosti je jediným obmedzujúcim faktorom výpočtový výkon vášho počítača Mac alebo PC. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie; jednoducho pretiahnite, pustite, vyberte, kopírujte alebo vložte. Akonáhle dokončíte svoje majstrovské dielo, zdieľajte ich s ďalšími užívateľmi softvéru Tracktion, aby mohli počúvať, spolupracovať a vykonávať úpravy.


Ste chránení

Vždy sa usilujeme o to, aby ste boli ako naši zákazníci čo najspokojnejší. Naše produkty sú vyrábané vo vlastnom výrobnom závode našej skupiny MUSIC za pomoci najmodernejšej automatizácie, pokročilých výrobných postupov a pracovísk pre zabezpečenie kvality, ktoré majú k dispozícii najsofistikovanejšie testovacie vybavenie na svete.
Preto máme jednu z najnižších poruchovostí výrobkov v odvetví a sebavedome im poskytujeme veľkorysý trojročný záručný program.

Ďalšie informácie / Behringer U-PHORIA UM2

Značka Behringer
Typ prevedenia kompaktný
Kanály 4
Vstupy USB
Výstupné konektory jack - nesymetrický, RCA - cinch, USB
Kompatibilný software Ableton, Cubase, Pro tools / Avid, iný
Operačný systém Mac OS, Windows
Dodáv. príslušenstvo software
Napájací zdroj pasívny
 • -2 x 2 USB audio rozhranie pre nahrávacie mikrofóny a nástroje
 • -Audiofilské 48kHz rozlíšenie pre profesionálnu kvalitu zvuku
 • -Kompatibilný s populárnym nahrávacím softvérom, vrátane Avid Pro Tools *, Ableton Live *, Steinberg Cubase * atď.
 • -S malým oneskorením do vášho počítača prenáša signál zo 2 vstupov / 2 výstupov, podporuje Mac OS X a Windows XP a vyšší
 • -Moderné mikrofónové predzosilňovače XENYX napájané napätím + 48 V porovnateľné so samostatnými špecializovanými predzosilňovačmi
 • -Výkonný výstup pre slúchadlá s ovládačom hladiny a voľbou priameho monitorovania
 • -Ukazovateľ - Stav, Signál a Clip pre perfektný prehľad
 • -USB port pre pripojenie a napájanie
 • -Na stránke www.behringer.com si môžete zadarmo stiahnuť softvér pre nahrávanie, úpravy a podcasting a 150 zásuvných modulov nástrojov / efektov
 • -Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • -Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty