BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer U-CONTROL UCA222 USB Audio Interface

Behringer U-CONTROL UCA222 USB Audio Interface
Behringer U-CONTROL UCA222 USB Audio Interface Behringer U-CONTROL UCA222 USB Audio Interface 800x445 800x492 Behringer U-CONTROL UCA222 USB Audio Interface 800x469
Behringer
SKU: UCA222

USB audio rozhranie s 2 vstupmi / 2 výstupmi, digitálnym výstupom a veľmi krátkym oneskorením

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 23,50 € bez DPH: 19,58 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)

Buďte prvý a napíšte recenziu

Najrýchlejší spôsob, ako upgradovať váš mixážny pult
Hľadáte jednoduchý, dostupný spôsob, ako previesť vašu hudbu do digitálneho formátu? Alebo by ste možno chceli pripojiť svoj počítač k externej efektovej jednotke alebo rekordéru? Chcete previesť vaše staré kazety na CD, než sa páska zničí? Audio rozhranie U-CONTROL UCA222 predstavuje najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako previesť analógové audio do vášho počítača.

Pripravené pre PC a Mac
Toto ultra kompaktné zariadenie napájané cez USB vám umožňuje pripojiť váš počítač PC alebo Mac prakticky k akémukoľvek audio zariadeniu. Napájanie prebieha cez USB port vášho počítača, takže nie je potrebný žiadny externý zdroj napájania ani batérie. Zariadenie UCA222 nevyžaduje žiadne špeciálne nastavenie ani ovládače, jednoducho ho pripojte do voľného USB portu a začnite nahrávať.

Univerzálnosť
UCA222 ponúka dva analógové mono vstupy pre pripojenie linkového zariadenia, ako je mixážny pult alebo magnetofón, a dva analógové mono výstupy pre pripojenie aktívnych reproduktorov alebo štúdiových monitorov. Na digitálnej strane poskytuje UCA222 USB konektivitu a prídavný optický výstup S / PDIF pre priamu konverziu z analógového formátu na digitálny. Stereo výstup pre slúchadlá so samostatným ovládaním hlasitosti vám umožňuje počúvať buď vstupný zdroj, alebo počítačový výstup.

Predstavte si tie možnosti ...
V prípade použitia ako profesionálneho rozhrania medzi mixážnou konzolou a vaším počítačom máte k dispozícii nespočetné možnosti. Patrí k nim pripojenie RCA výstupov UCA202 ku konektorom vstupu TAPE vášho mixážneho pultu alebo napájaných monitorov či vášho mixážneho pultu. Pripojením k vstupným kanálom mixážneho pultu môžete používať funkcie AUX Send vášho mixážneho pultu k tvorbe mimoriadne univerzálnych monitorových mixov pre vaše nahrávacie relácie.

Nepreberné množstvo softvéru zadarmo
Pretože budete chcieť naplno využiť potenciál UCA222 pre podcasting a nahrávanie, zahrnuli sme možnosť bezplatného stiahnutia softvéru Audacity, Podifier, Juice, Podnova a Golden Ear. Zariadenie môžete k svojmu PC alebo Mac zapojiť priamo z krabice! Získate viac ako 100 virtuálnych nástrojov a 50 efektových zásuvných modulov, ktoré zmenia váš počítač v kompletné domáce alebo mobilné nahrávacie štúdio od vstupu po výstup.

Hodnota
Za zlomok ceny, ktorú by ste zaplatili za predražené USB audio rozhranie od iných firiem, môžete mať moderný softvér pre digitálnu konverziu, prvotriedne nahrávanie a editáciu a bezproblémovú konektivitu medzi vaším počítačom PC alebo Mac a prakticky akýmkoľvek audio zariadením.
U-CONTROL UCA222 vám umožňuje zaplniť medzeru medzi vašou hudbou a zvyškom sveta.

Skladajte. Nahrávajte. Mixujte: Zdieľajte.
Tracktion 4 vracia do kreatívneho procesu zábavu, takže ho pridávame k vybraným výrobkom BEHRINGER zadarmo. Tento výkonný, ale napriek tomu ľahko použiteľný softvér pre vytváranie hudby nie je podobný ničomu, čo ste kedy videli, pretože do vášho počítača prináša všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke - bez množstva rozbaľovacích a skrytých ponúk spoločných pre väčšinu ostatných DAW. A Tracktion neobmedzuje počet stôp, ktoré možno nahrávať, ani počet efektov, ktoré môžete použiť. V skutočnosti je jediným obmedzujúcim faktorom výpočtový výkon vášho počítača Mac alebo PC. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie; jednoducho pretiahnite, pustite, vyberte, kopírujte alebo vložte. Akonáhle dokončíte svoje majstrovské dielo, zdieľajte ich s ďalšími užívateľmi softvéru Tracktion, aby mohli počúvať, spolupracovať a vykonávať úpravy.


Tu je len niekoľko vynikajúcich funkcií softvéru Tracktion 4:

 • Natívne FX zásuvné moduly (plug-iny) pre dynamiku, moduláciu, reverb a ďalšie funkcie
 • Podpora pre dostupné plug-iny AU, VST a VSTi tretej strany
 • automatizácia mixovania
 • bezpečný záznam
 • záznam slučiek
 • 64-bitový, 192kHz mixážny procesor
 • Manipulácia s audio klipmi
 • MIDI Editor
 • Filtre - hlasitosť / prechádzanie, merač hlasitosti, štvorpásmový ekvalizér, Aux Send a Return, FX
 • Export do najrôznejších formátov ako .wav, .aif, a .mp3

Ďalšie informácie / Behringer U-CONTROL UCA222 USB Audio Interface

Značka Behringer
Typ prevedenia kompaktný
Kanály 4
Vstupy RCA - cinch, USB
Výstupné konektory digitálny S/PDIF, jack - nesymetrický, optický, RCA - cinch, USB
Kompatibilný software iný
Operačný systém Mac OS, Windows
Dodáv. príslušenstvo SW na stiahnutie
Napájací zdroj pasívny, USB
Behringer U-CONTROL UCA222 USB Audio Interface
 • Nesmierne flexibilné audio rozhranie spája vaše nástroje, mixážny pult atď. s vaším počítačom pre nahrávanie a prehrávanie.
 • 48 kHz prevodník s vysokým rozlíšením pre profesionálnu kvalitu zvuku
 • Spolupracuje s vaším PC alebo počítačom Mac - nie sú nutné žiadne inštalácie a ovládače. Na stránke www.behringer.com si môžete zadarmo stiahnuť softvér pre nahrávanie a úpravy.
 • Stereo výstup pre slúchadlá so samostatným ovládaním hlasitosti vám umožňuje monitorovať vstup aj výstup
 • Prídavný optický výstup S / PDIF pre priamu digitálnu konverziu
 • Napájané prostredníctvom USB - nie je potrebné žiadne externé napájanie
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty