BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer

Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer
Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer
Behringer
SKU: VMX1000USB

Profesionálny 7-kanálový DJ mixpult s USB/Audio rozhraním, BPM counterom a VCA riadením

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 188,50 € bez DPH: 157,08 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

DJ mixážne pulty VMX1000USB, VMX300USB, VMX200USB a VMX100USB sú skonštruované pre priame pripojenie k vášmu počítaču a prevádzajú vašu hudbu priamo do digitálnej sféry. Behom okamihu vám tieto mixážne pulty umožnia zaznamenať a prehrať akýkoľvek digitálny hudobný súbor pomocou vášho PC alebo počítača Mac, bez potreby akýchkoľvek špeciálnych ovládačov! Dostanete tiež rozsiahly balíček programov na prevedenie vášho počítača na plnohodnotné hudobné štúdio určené pre hudobný produkciu a strih.

Žite vo veľkom s mnohými médiami!

Najnovšie séria VMX obsahuje, rovnako ako verné mixpulty pre DJov z dávnych čias, rad RCA vstupov pre mixovanie vašich obľúbených vinylových stôp z gramofónov alebo kazetových či CD prehrávačov. Sú tiež vybavené mikrofónovými vstupy pre hlasové vstupy, improvizované rapovanie alebo akékoľvek iné hlasové prejavy. Táto nová generácia pultov s USB konektivitou však umožňuje ešte viac - môžete vstupovať do svojej knižnice MP3 alebo digitalizovať svoj vlastný mix nahraním priamo do počítača. Rad VMX USB zmixuje všetko, na čo je možné kliknúť a čo možno roztočiť alebo vysloviť!

VMX pre všetkých DJov

Či už ste DJ, ktorý sa snaží zmixovať viac prvkov dohromady alebo len zachovať ich jednoduchosť, mixážny pult radu VMX s podporou USB je tu pre vás. VMX1000USB má bohatých 7 kanálov, VMX300USB má 3 a VMX200USB a VMX100USB má každý po 2 kanáloch. Všetky sú vybavené super hladkými ULTRAGLIDE zoslabovačmi so životnosťou až 500 000 cyklov a VCA riadeným prelínačom umožňujúcim nesmierne spoľahlivý a hladký zvukový výkon. Ich užívateľsky nastaviteľné prelínacie krivky vám umožňujú rýchlo sa prispôsobiť rôznym štýlom mixovania.

VMX1000USB, VMX300USB a VMX200USB majú všetky úžasný BEHRINGER XPQ stereo surround efekt, ktorý dodá vášmu mixu nezameniteľný charakter. Tieto tri modely vám tiež ponúka 3-pásmový kill EQ, ovládanie zisku (Gain) a presný merač na každom kanáli. VMX1000USB má navyše jeden prepínač on / off na EQ stereo kanálov. Je tu tiež monitorovacie funkcie s ovládaním PFL / main balance a funkcia split option a auto-talkover s oddeleným ovládaním hĺbok (depth) a citlivosti (Sensitivity). VMX100USB má zase čo najjednoduchšie ovládanie s 2-pásmovým EQ a meraním hlasitosti pre výstup MAIN.

Ak diskdžokeji potrebujú mamutie basy, je VMX1000USB vybavený výstupom pre subwoofer s nastaviteľnou x-over frekvenciou a ovládaním hlasitosti, ktorý sa ideálne hodí, ak chcete okoreniť tanečníkom ich rytmy. A nikdy nemožno vyčerpať všetky možnosti pripojenia s vyváženými výstupmi MAIN a dodatočnými zónovými výstupmi.

Hodnota

Ak svoj DJ mixážny pult radu VMX pripojíte pomocou USB rozhrania, pridáte svoje aparatúre nedostihnuteľný moderný štýl za cenu, ktorá vám ušetrí peniaze. Vynikajúca kvalita výroby a robustný komponenty použité v týchto mixážnych pultoch znamenajú, že pulty vám budú po budúce roky dobre slúžiť. Zastavte sa u svojho najbližšieho predajcu BEHRINGER a zistite, prečo toľko DJ robí divy so zariadeniami BEHRINGER.

 

Ďalšie informácie / Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer

Značka Behringer
Typ mixpultov DJ mixpulty
Vstupy RCA - cinch
Dodáv. príslušenstvo 240V adapter
 • Profesionálny 7-kanálový nízkošumový DJ mixpult so špičkovými gramofónovými predzosilňovačmi

 • Vstavané USB rozhranie pre záznam a prehrávanie akéhokoľvek digitálneho hudobného súboru spolupracuje s vašim PC alebo počítačom Mac – nie sú nutné žiadne inštalácie a ovládače

 • Rozsiahly softvérový balík obsahujúci program na obnovu a nahrávanie vinylov Audacity a programy Podifier a Golden Ear pre podcast - všetko je k stiahnutiu na www.behringer.com

 • Inteligentný, duálny BPM counter

 • Extra hladké, ULTRAGLIDE zoslabovače s dlhou životnosťou (až 500 000 cyklov)

 • Zoslabovače riadené pomocou VCA pre maximálnu spoľahlivosť a hladké zvukové vystúpenia

 • Nastaviteľná krivka prelínača pre všetky štýly mixovania

 • Úžasné XPQ stereo surround efekty

 • 3-pásmový kill EQ (-32 dB) s EQ prepínačom on / off na stereo kanáloch, ovládaním zisku a presnými meračmi hlasitosti pre každý kanál

 • Monitor s ovládáním vyváženia PFL/main a splitom

 • Automatická funkcia talkover s oddeleným ovládaním hĺbky a citlivosti

 • Vyvážené výstupy Main a doplnkové zonálne výstupy

 • Výstup pre subwoofer s nastaviteľnou x-over frekvenciou a ovládaním hlasitosti pre každý basový zosilňovač zvlášť

 • Pozlátené konektory RCA pre najvyššiu možnú integritu signálu

 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť

 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany

 • aa
 • aa
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty