BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer DJX750 5-kanálový Dj mixput

Behringer DJX750 5-kanálový Dj mixput
Behringer DJX750 5-kanálový Dj mixput Behringer DJX750 5-kanálový Dj mixput Behringer DJX750 5-kanálový Dj mixput Behringer DJX750 5-kanálový Dj mixput
Behringer
SKU: DJX750

Profesionálny 5-kanálový DJ mixážny pult s modernými digitálnymi efektmi a metronómom

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 189,00 € bez DPH: 157,50 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Buďte hviezdou večera s mixážnym pultom DJX750

Potrebujete do svojho tanečného klubu analógový DJ mixážny pult? Nechcete sa uspokojiť s nejakým tuctovým mixážnym pultom, z ktorého po pár týždňoch vyrastiete? Nový mixážny pult PRO MIXER DJX750 v sebe snúbi intuitívne ovládanie a vstavané digitálne efekty pre čistý, transparentný zvuk, ktorý rozžeraví váš tanečný parket! Vzhľadom k tomu, že vaším nástrojom je hlas, mixážny pult DJX750 je vybavený samostatným mikrofónnym kanálom so všetkými nástrojmi pre váš typický skvelý zvuk. O vyladenie vokálov sa stará vstavaný 3-pásmový ekvalizér, ktorý disponuje posilnením frekvenčných stredov až 15 dB alebo potlačením basov (80 Hz), stredov (2,5 kHz) a výšok (12 kHz); vytvára tak extrémne širokú paletu tónov.


Nie je to len mixážny pult DJX700 oblečený do čierneho kabáta!

DJi na celom svete si zamilovali mixážny pult DJX700 a my sme vďační, že si mnoho DJov tiež tento pult obstaralo. Keď sme začali navrhovať pult DJX750, vedeli sme, že musíme vymyslieť niečo extra. Začali sme vylepšením procesora efektov a presunuli reguláciu pokročilých parametrov na špičky vašich prstov.
Už nebudete obmedzeni pevným nastavením, ktoré limituje vašu kreativitu. U mixážneho pultu DJX750 môžete ľubovoľne a priebežne nastavovať parametre efektov a povýšiť tak svoje predstavenie na vyššiu úroveň. Takmer okamžite budete schopní vytvárať pôsobivé sety vďaka užívateľsky nastaveným efektom, ktoré možno všetky riadiť v reálnom čase. Zo všetkých funkcií, ktoré máte k dispozícii, menujme aspoň funkciu Bitcrusher, hĺbka, manuálne prepínanie filtrov, posuv (rýchlosť LFO Rate), doba oneskorenia / echa ai. Môžete dokonca nastaviť časovanie oneskorenia a echa voči vstavanému metronómu a dosiahnuť extrémne muzikálnych výsledkov. Je takmer ako DJX700 - ale nadopovaný steroidmi!
Skutočne skvelé digitálne efekty dodávajú solídnemu výkonu finálnu podobu - a naše efekty sú naozaj dobré! Môžete si vybrať z 33 úžasných efektov, vrátane efektov posuvu fáz, flanger, reverbov, oneskorenia a mnohých ďalších. Vaše publikum ešte nevie, čo ich čaká! K dispozícii sú dokonca efekty automatického filtrovania a zmeny hlasu, ktoré vašu show povýšia na úplne novú úroveň.


More kanálov

Vzhľadom k tomu, že vaším nástrojom je hlas, mixážny pult DJX750 je vybavený samostatným mikrofónnym kanálom so všetkými nástrojmi pre váš typický skvelý zvuk. O vyladenie vokálov sa stará vstavaný 3-pásmový ekvalizér, ktorý disponuje posilnením frekvenčných stredov až 15 dB alebo potlačením basov (80 Hz), stredov (2,5 kHz) a výšok (12 kHz); vytvára tak extrémne širokú paletu tónov. Ekvalizér stereofónnych kanálov pultu DJX750 využíva rovnaké frekvenčné stredy s posilnením až 12 dB a potlačením až -32 dB. Tieto kanály si poradia s každým štandardným vstupným zdrojom - od linkového vstupu, cez slúchadlový, CD a páskový až po prehrávače MP3 a minidiskov. Ste úplne pokrytí!


Automatické stlmenie

Funkcia Talkover, ktorou je mixážny pult DJX750 vybavený, automaticky rozozná váš hlas a stlmí hlasitosť hudby (tzv. Ducking), takže sa váš hlas dostane vždy do popredia. Hlasitosť vášho hovoru si môžete nastaviť podľa vlastného želania. Automatický metronóm pre synchronizáciu skladieb je umením sám o sebe, preto sme mixážny pult DJX750 vybavili dvoma automatickými metronómmi. Vďaka tejto funkcii sa vyhnete večným nezrovnalostiam pri prechode z jednej skladby na druhú. Digitálny displej jednotlivých metronómov ukazuje kanál, na ktorom prehrávanie prebieha a tempo hudby v dobách za minútu (bpm). Voliteľne môžete pri prehrávaní skladby stlačiť tlačidlo Beat Assist a ručne upraviť tempo skladby. Ďalej sa na displeji zobrazí rozdiel tempa jednotlivých skladieb a vizuálne potvrdenie ich synchronizácie. Táto funkcia vám pomôže zaistiť hladký prechod medzi dvoma skladbami, bez toho, aby ste sa museli spoliehať iba na svoj sluch.


Prelínač a zoslabovače kanála

Všetky naše superhladké zoslabovače sú vysoko akostné 45 mm ULTRAGLIDE. Zoslabovače sú koniec koncov srdcom a dušou každého mixážneho pultu. S predpokladanou životnosťou až 500000 cyklov (tj. 275 zoslabení za večer na 1 zoslabovač po dobu piatich rokov bez poruchy!) Hravo prekonajú štandardné zoslabovače v pomere dvadsať ku jednej. Vzhľadom k tomu, že prelínač využíva technológiu riadenia VCA (napäťovo ovládaný zosilňovač), je jeho prevádzka skutočne bezšumová. Pre tých z vás, ktorí preferujú užívateľsky nastavené prelínanie, je pult DJX750 vybavený našou technológiou riadenia CF krivky, ktorá vám umožní nastaviť charakteristiku prelínača podľa vášho želania. Je to predsa vaše predstavenie!


XPQ 3D efekty

Urobiť hudbu väčšiu ako je život sám - to je predsa to, o čo tu ide. Mixážny pult DJX750 k tomu môže veľkou mierou prispieť. Funkcia XPQ 3D Surround rozširuje stereofónnu reprodukciu zvuku a dodáva mu nesmiernu hĺbku a funkcia Stereo Image je plná života s úžasne čistým zvukom. Sami si zvolíte intenzitu tohto skvelého efektu, a to jednoduchým otočením ovládača Surround. Tým zvýšite intenzitu efektu od takmer neviditeľnú až po obrovsky spektakulárnu.


Kvalita zvuku

Žiadna z vyššie uvedených funkcií by nebola ničím, keby mixážny pult DJX750 sám o sebe neposkytoval pozoruhodný zvuk. Preto sme mixážny pult vybavili naším prevereným nízkošumovým predzosilňovačom - čo vojde dnu, nevyjde von s ničím naviac. Získate teda maximum audio výkonu s extrémne nízkou úrovňou šumu a úplne čistým zvukom. Porovnajte si kvalitu zvuku, funkcie a hodnotu tohto pultu s konkurenciou a pochopíte, prečo sa stále viac a viac DJov stáva hviezdou večera so svojím mixážnym pultom DJX750 značky BEHRINGER.

Počúvanie v režime multitasking

Nemôžete predviesť skvelý výkon, bez toho aby ste počuli, čo mixujete! Preto sme neosekali žiadnu z monitorovacích funkcií pultu DJX750. V prípade, že je prepínač režimu monitorovania v polohe "Split", počujete výstup PFL (predzoslabovač) v ľavom slúchadle a hlavné signál v pravom slúchadle. Ak radšej pracujete v stereofónnom režime, môžete otočiť ovládačom MIX do krajnej polohy proti smeru hodinových ručičiek a budete počuť signál PFL v oboch slúchadlách. Keď otočíte ovládačom do krajnej polohy v smere hodinových ručičiek, v slúchadlách budete počuť hlavný signál. Umiestnením ovládača do ľubovoľného miesta medzi týmito dvoma krajnými polohami si obidva signály príslušne namixujete. Môžete počúvať jeden alebo viac zdrojov a dióda vám ukáže, ktorý zdroj práve počúvate.


Skladajte. Nahrávajte. Mixujte. Zdieľajte.

Tracktion 4 vracia do kreatívneho procesu zábavu, takže ho pridávame k vybraným výrobkom BEHRINGER zadarmo. Tento výkonný, ale napriek tomu ľahko použiteľný softvér pre vytváranie hudby nie je podobný ničomu, čo ste kedy videli, pretože do vášho počítača prináša všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke - bez veľa rozbaľovacích a skrytých ponúk spoločných pre väčšinu ostatných DAW. A Tracktion neobmedzuje počet stôp, ktoré možno nahrávať, ani počet efektov, ktoré môžete použiť. V skutočnosti je jediným obmedzujúcim faktorom výpočtový výkon vášho počítača Mac alebo PC. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie; jednoducho pretiahnite, pustite, vyberte, kopírujte alebo vložte. Akonáhle dokončíte svoje majstrovské dielo, zdieľajte ho s ďalšími užívateľmi softvéru Tracktion, aby mohli počúvať, spolupracovať a vykonávať úpravy.


Tu je len niekoľko vynikajúcich funkcií softvéru Tracktion 4:

 • Natívne FX zásuvné moduly (plug-iny) pre dynamiku, moduláciu, reverb a ďalšie funkcie
 • Podpora pre dostupné plug-iny AU, VST a VSTi tretej strany
 • Automatizácia mixovania
 • Bezpečný záznam
 • Záznam slučiek
 • 64-bitový, 192kHz mixážny procesor
 • Manipulácia s audio klipmi
 • MIDI Editor
 • Filtre - hlasitosť / prechádzanie, merač hlasitosti, štvorpásmový ekvalizér, Aux Send a Return, FX
 • Export do najrôznejších formátov ako .wav, .aif, a .mp3

Ďalšie informácie / Behringer DJX750 5-kanálový Dj mixput

Značka Behringer
DJ typ DJ mixpulty
Kanály 5
Spojenia RCA - cinch, XLR-symetrický
Farba čierna
Pokročilé funkcie efekty
 • Profesionálny 5kanálový nízkošumový DJ mixážny pult so štýlovým čiernym dizajnom
 • Najmodernejšie digitálne efekty s modernou reguláciou parametrov
 • Inteligentný dvojitý automatický čítač dôb za minútu so synchronizovaným zobrazením času a rytmu
 • Superhladké zoslabovače ULTRAGLIDE so životnosťou až 500000 cyklov
 • Úžasné nastaviteľné XPQ stereo surround efekty
 • Zoslabovače riadené pomocou VCA pre maximálnu spoľahlivosť a hladké zvukové vystúpenia
 • Nastaviteľná krivka prelínača pre všetky štýly mixovania
 • 3pásmový ekvalizér (32 dB) s funkciou kill a presné merače hlasitosti s funkciou peak hold pri všetkých kanáloch
 • Samostatné 3cestné vypínače funkcie kill s extrémne strmým oddelením frekvencií
 • Monitor s ovládaním vyváženia master / cue a splitom
 • Automatická funkcia talkover s oddeleným ovládaním hĺbky
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty