BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer ULM100USB 2.4 GHz Digital Wireless USB Microphone

Behringer ULM100USB 2.4 GHz Digital Wireless USB Microphone
Behringer ULM100USB 2.4 GHz Digital Wireless USB Microphone Behringer ULM100USB 2.4 GHz Digital Wireless USB Microphone Behringer ULM100USB 2.4 GHz Digital Wireless USB Microphone Behringer ULM100USB 2.4 GHz Digital Wireless USB Microphone
Behringer
SKU: ULM100USB

Vysoko výkonný, digitálny bezdrôtový mikrofón 2.4 GHz s USB prijímačom

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 94,99 € bez DPH: 79,16 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

BEHRINGER opäť láme bariéry, teraz s novým, cenovo dostupným bezdrôtovým mikrofónom radu Ultralink ULM s USB prijímačom. Teraz máte možnosť pracovať s priestorom, ako si vaše srdce želá, bez akýchkoľvek ťažkostí a obmedzení, bez káblov, ktoré sa pletú pod nohami. Najvyššia kvalita zvuku je u dynamických ručných mikrofónov zaistená vďaka vstavanému vysielaču, ktorá pracuje v bezlicenčnom pásme 2.4 GHz. A pretože môže byť tento prijímač pripojený priamo k USB portu vášho PC / MAC, zvuk je možné nahrávať priamo do vašej obľúbenej DAW aplikácie.
Najmodernejšie vysielače a prijímače BEHRINGER pracujú vo frekvenčnom pásme 2.4 GHz, teda mimo pásma televíznych staníc a mobilných telefónov, ktoré patria medzi hlavných vinníkov, ktorý prinášajú v bezdrôtovom pásme mnohokrát pohromu. A pretože je signál digitálne šifrovaný, váš signál zostane v celej svojej pôvodnej podobe, vo vysokom rozlíšení, bez toho, aby sa ho dotkli náhodné artefakty, ktoré často trápia ostatné bezdrôtové systémy.
Výmena batérií sa u bezdrôtových mikrofónov môže veľmi rýchlo predražiť, a ak sa vybijú v polovici show, môže to byť jej koniec! To je dôvod, prečo konštruktéri BEHRINGER venovali vývoju mikrofónov ULM radu USB veľa času pre maximálnu životnosť batérií - tak dlhú, ako je to možné. Z dvojice AA alkalických batérií dostanete poctivých 8 hodín prevádzky, a navyše sú tieto batérie dostupné prakticky kdekoľvek po celom svete.
Počas vášho pohybu tam a späť môže byť nastavenie správnej hlasitosti skutočný problém, a preto je možné tento mikrofón ľahko ovládať tlačidlami Volume priamo na jeho tele. A ak by ste omylom zablúdili do "Zóny spätná väzba", oceníte užitočnú funkciu Panic Mute, ktorá sa aktivuje keď stlačíte a podržíte tlačidlo pre zníženie hlasitosti.
Prevádzka bezdrôtových mikrofónov BEHRINGER ULM radu USB v pásme 2.4 GHz umožňuje používať tieto systémy po celom svete, bez zvláštnych licenčných požiadaviek.
12 mesiacov záruka

Ďalšie informácie / Behringer ULM100USB 2.4 GHz Digital Wireless USB Microphone

Značka Behringer
Typ mikrofónov bezdrôt. mikrofóny, ručné
Spojenia bezdrôtový, USB
Mikrofon charakteristika kardioidný
Vypínače áno
Bezdrôtové kanály 1
  • Digitálny bezdrôtový mikrofón s USB prijímačom pracujúci v pásme 2.4 GHz
  • Vysoko kvalitné mikrofónne kapsule pre vyhradené vokálne aplikácie
  • Väčší rozsah pre citlivosť na zvuk
  • Automatické spárovanie pre jednoduché a intuitívne nastavenie
  • Integrované tlačidlá hlasitosti
  • Duálny režim analógový / digitálny, audio USB rozhranie s automatickým snímaním
  • Funkcia Panic Mute
  • Indikácia vybitej batérie
  • Napájanie prijímača dongle cez USB rozhranie
  • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty