BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer MONITOR SPEAKERS MS16

Behringer MONITOR SPEAKERS MS16
Behringer MONITOR SPEAKERS MS16 Behringer MONITOR SPEAKERS MS16 Behringer MONITOR SPEAKERS MS16 Behringer MONITOR SPEAKERS MS16
Behringer
SKU: MS16

Vysoko výkonný systém aktívnych 16-wattových osobných monitorovacích reproduktorov

Zobraziť údaje o produkte

K odoslaniu v rámci 5-8 pracovných dní

s DPH: 79,50 € bez DPH: 66,25 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)

Buďte prvý a napíšte recenziu

Hľadáte rýchly, dostupný spôsob, ako aktualizovať svoj počítačový zvukový systém?

Možno by ste chceli skvelú alternatívu k vstavaným reproduktorom na svojom prenosnom syntetizátore alebo klávesoch? Alebo by ste zo svojho počítača chceli urobiť osobný karaoke systém? Dvojpásmové aktívne referenčné štúdiové monitory BEHRINGER MS16 vám vaše priania môžu splniť - navyše sa jedná o ideálny spôsob, ako aktualizovať váš zvukový systém.


Kvalita zvuku

MS16 so svojimi poctivými 4 "woofermi a 1,5" tweetrami s vysokým rozlíšením prinášajú vysoko kvalitný zvuk každému, kto má počítač. Či už ste hudobník, ktorý nahráva svoj posledný majstrovský kúsok, alebo len niekto, kto rád počúva svoje obľúbené pesničky v práci, reproduktory MS16 sú pre vás jasnou voľbou. Môžu tiež poslúžiť ako excelentné prídavné reproduktory pre elektronické klávesy. Pomocou spredu nainštalovaných ovládačov hlasitosti, basov a stredov je presnejšie nastavenie zvuku hračkou.


Vstavaný mixpult

MS16 privádza so svojimi širokými možnosťami vstupov zvuk na ešte vyššiu úroveň. Vstavaný mixpult obsahuje 1/8 "stereo vstup pre pripojenie CD / MD / MP3 prehrávače, duálne RCA zdierky pre kazetové prehrávače a stereo klávesové moduly a dokonca 1/4" konektor pre dynamický mikrofón alebo elektrickú gitaru. To znamená, že tento systém je možné využiť pre spievanie a hranie na gitaru spoločne s prehrávaním radu nahraných stôp. A vďaka výkonnej zdierke na slúchadlá môžete MS16 používať v úplnom súkromí, kde počujete prehrávaný alebo hraný obsah len vy (minimálne na gitaru alebo klávesy).


Hovoríme o výkone ...

Dva vysoko výkonné zosilňovače dodávajú celkom 16 W superčistého výkonu do interných reproduktorov, ktoré majú širokú frekvenčnú odozvu od 80 Hz do 20 kHz.


Zaslúžite si skvelý zvuk

Strávite veľké množstvo času pri počítači a hudba je vašou vášňou? Aktívne reproduktory BEHRINGER MS16 vám prinesú novú úroveň zábavy pri vašom každodennom počúvaní hudby. Bežte sa pozrieť na MS16 k svojmu predajcovi BEHRINGER ešte dnes a zistite, čo vám doma chýba.

Ďalšie informácie / Behringer MONITOR SPEAKERS MS16

Značka Behringer
Typ reproduktorov aktívny, štúdiové reproduktory
Výkon 16W
Spojenia prepojenie reproduktorov, RCA - cinch
Farba čierna
Pokročilé funkcie ekvalizér
Dodáv. príslušenstvo kábel/káble
Rozmery repr. 1.5", 4"
  • Kompaktný stereo reproduktorový systém vhodný pre domáce štúdiá, multimediálne aplikácie, monitorovanie klávesových nástrojov a vokálov a iné.
  • Výkonné 4 "woofery a tweetry s vysokým rozlíšením poháňané dvoma 8W zosilňovačmi
  • Samostatné ovládanie hlasitosti, basov a stredov umožňuje vyššiu flexibilitu.
  • Stereo RCA vstupy zvukových kariet, klávesov a iné, ktoré môžu byť používané súčasne s druhým stereo zdrojom (napr. CD / MD prehrávač) napojeným na 1/8 "TRS stereo vstup
  • Samostatne nastaviteľný 1/4 "TRS mikrofónový vstup kombinovateľný so stereo vstupmi pre monitorovanie reprodukcie a vokálov
  • 1/8 "TRS slúchadlový konektor s funkciou automatického stlmenia reproduktorov
  • Magneticky tienený pre umiestnenie v blízkosti počítačových monitorov
  • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
  • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty