BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer

Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer
Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer
Behringer
SKU: RX1602

Profesionálny viacúčelový 16 vstupový linkový mixážny pult s ultranízkym šumom


 

Zobraziť údaje o produkte

nie je dostupný

s DPH: 88,50 € bez DPH: 73,75 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)

Buďte prvý a napíšte recenziu

RX1602 je neuveriteľne univerzálny 16 kanálový linkový mixážny pult, ktorý je perfektne využiteľný pre monitoring viackanálových záznamových projektov, predmix viacerých klávesníc, predmix samplerov alebo zostava pre menšie živé vystúpenia (napríklad jedna klávesnica a jeden mikrofónny predzosilňovač). Jeho jednoduché rozhranie a intuitívne vlastnosti z neho robia neoceniteľný doplnok pre každého nadšenca nahrávania, alebo skvelú výbavu pre naživo vystupujúci umelcov.

Nechceme tomu hovoriť „zázračný výrobok“, ale…

Ako nadupaný mixér, ktorý je schopný skvapalňovať golfové loptičky a plechovky od limonády, môže EURORACK Pre RX1602 zmiešať čokoľvek do lahodného zvuku. Ak ste klávesista, ktorý má viac klávesov než párov ponožiek, môže RX1602 predmiešať všetky vstupy do jedného stereo signálu, čím ušetríte cenné vstupy na svojom hlavnom mixážnom pulte. Alebo ak často pracujete s hardvérovými samplérmi v štúdiu, môžete ušetriť veľa času predmiešaním výstupov vášho samplera na RX1602. S týmto mixážnym pultom je monitoring vašich domácich nahrávok hračkou. Stačí ho pripojiť k počítaču vybaveným záznamovým softvérom alebo viackanálovým rekordérom pre jednoduché a rýchle vytvorenie kvalitného monitorovacieho mixu. Ak radšej hráte sami, RX1602 vám poskytuje ideálne riešenie pre miešanie mikrofónneho predzosilňovača a klávesov. Odtiaľ stačí len poslať jeden signál do hlavného mixu. 

Kanál so starostlivosťou

RX1602 je vybavený všetkými potrebnými funkciami na vytvorenie správneho mixu pre váš zvuk. 16 vysokoprahových vstupov (8 stereo, 8 mono) možno použiť pre nástroje individuálnej linkovej úrovne alebo pre výstupy komponentov. Vysokoprahový dizajn ULN s ultranízkym šumom znamená, že môžete spustiť až 16 HOT vstupov bez skreslenia (clipping) - a zároveň si byť istí, že mixážny pult nepridá žiadny ďalší šum.

Každý kanál má svoje vlastné ovládanie rovnováhy a úrovne, rovnako ako podsvietené "mute" tlačidlá s dvomi funkciami s LED "clip" pre indikáciu prebudenia, čo vám pomáha predchádzať skresleniu. Získate tiež vysoko presné duálne 7-segmentový LED merače úrovní a individuálnu kontrolu úrovne pravých a ľavých signálov hlavného mixu. Pre ďalšiu flexibilitu možno signál Monitor / FX priradiť do slúchadiel. To všetko prispieva ku krištáľovo čistému zvuku.

 

Ďalšie informácie / Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer

Značka Behringer
Typ mixpultov mixpulty do racku
Kanály 16
Dodáv. príslušenstvo držiak pre rack
 • Extrémne flexibilný, viacúčelový, viacstopový mixážny pult a menič úrovní

 • 16 symetrických vysokoprahových linkových vstupov pre individuálnu stereo alebo mono prevádzku každej sekcie

 • ULN dizajn s ultranízkym šumom, maximálne možné rozšírenie audio výkonu, veľmi čistý zvuk

 • Špeciálne ovládanie rovnováhy a úrovne s voľbou úrovní + 4 / -10 pre každý kanál

 • Monitor / FX Send ovládanie v každej sekcii s globálnym ovládaním Master Send pre flexibilné monitorovanie, nahrávanie alebo zapojenie efektov

 • Podsvietené dvojfunkčné tlačidlo „mute“ v každej sekcii s prídavnou indikáciou prebudenia signálu „clip“ poskytuje komfortnú vstupnú informáciu o zdroji / úrovni.

 • Monitor/FX signál priradený do slúchadlového výstupu pre väčšiu flexibilitu

 • Vysoko presné LED merače úrovne so segmentami 2 x 7 a individuálna kontrola úrovne pre ľavý a pravý hlavný signál mixu

 • 1/4'' TRS hlavné výstupy mixu, plus ľahko prístupný slúchadlový výstup na prednom paneli so špeciálnym ovládaním úrovne.

 • Vysoko kvalitné otočné ovládacie prvky s aretáciou pre dlhodobú spoľahlivosť

 • Tienený toroidný transformátor pre najnižšie rušenie

 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť

 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany

 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty