BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer EUROPOWER PMP550M

Behringer EUROPOWER PMP550M
Behringer
SKU: PMP550M

500 wattový 5 kanálový aktívny mixážny pult s multiefektovými procesorom KLARK TEKNIK, detekciou spätnej väzby FBQ a možnosťou bezdrôtového pripojenia


 

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 139,50 € bez DPH: 116,25 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Ak potrebujete vynikajúcu kvalitu zvuku pre vystúpenie v malých kluboch, do kostolov alebo pre predslovy, ale chcete udržať svoje externé vybavenie na minime, ihneď si zamilujete nový aktívny mixážny pult PMP550M. Tento 500-wattový, 5-kanálový univerzálny prístroj kombinuje vlastnosti našich najlepšie predávaných malých mixážnych pultov s modernými efektovými procesormi KLARK TEKNIK FX a technológií zosilňovačov triedy D - takmer všetko, čo potrebujete pre skvelý zvuk, v ľahko použiteľnom prenosnom formáte.

Vysoký výkon — veľmi nízka hmotnosť

Väčšina aktívnych mixážnych pultov v tejto triede vás podráždi maximálne 100 alebo 200 wattovým výkonom. Lenže tento hromotĺk - prichádza vyzbrojený 500 wattmi toho najčistejšieho výkonu, ktorý kde môžete nájsť! Náš revolučný zosilňovač triedy D a spínací napájací zdroj zaistí veľmi nízku hmotnosť, pretože nepotrebujú ťažké transformátory a veľké tepelné chladiče, ktoré nájdete v tradičných zosilňovačoch.

Špičkové efekty KLARK TEKNIK

Naša sesterská spoločnosť KLARK TEKNIK je celosvetovo uznávaná pre svoje špičkové procesory signálu, ktoré sú vybavené efektovými enginami PMP obsahujúce niektoré z najlepšie znejúcich štúdiových prednastavení v odvetví.

Zbavíte sa spätnej väzby

Každý aktívny mixážny pult radu PMP je vybavený naším systémom detekcie spätnej väzby FBQ. Ide o riešenie rýchle, spoľahlivé a s ľahkou obsluhou; proste len stlačte spínač FBQ In a rozsvietia sa posuvné potenciometre, ktoré ukážu problémové frekvencie. So systémom detekcie spätnej väzby FBQ značky BEHRINGER sa už navždy rozlúčite so spätnou väzbou!

Podpora bezdrôtového pripojenia

Tento nový mixážny pult PMP500 je pripravený pre okamžité bezdrôtové pripojenie priamo z krabice. Jednoducho len pripojte náš systém Ultralink ULM100USB (predáva sa samostatne), ktorý je dodávaný s vysoko kvalitným 2,4 GHz bezdrôtovým mikrofónom a veľmi malým prijímačom, ktorý sa zapojí do špeciálneho portu mikrofónu podobného USB.

Malý, jednoduchý, vynikajúci

Malé, jednoduché akcie si žiadajú ľahký, aktívny mixážny pult a toto sú tie najúčinnejšie dostupné mixážne pulty pre túto prácu. Ľahko ich pochopíte, ľahko sa ovládajú a majú mnoho neuveriteľných vstavaných funkcií, takže je ich príprava pre vystúpenie rýchla a jednoduchá. Zastavte sa u svojho predajcu BEHRINGER už dnes a vyskúšajte si nový aktívny mixážny pult PMP550M - a trochu si uľahčite život!

Ste chránení

Vždy sa usilujeme o to, aby ste boli ako naši zákazníci čo najspokojnejší. Naše produkty sú vyrábané vo vlastnom výrobnom závode našej skupiny MUSIC za pomocou najmodernejšej automatizácie, pokročilých výrobných postupov a pracovísk pre zabezpečenie kvality, ktoré majú k dispozícii najsofistikovanejšie testovacie vybavenie na svete.

Preto máme jednu z najnižších poruchovostí výrobkov odvetvia a sebavedome im poskytujeme veľkorysý trojročný záručný program.

Ďalšie informácie / Behringer EUROPOWER PMP550M

Značka Behringer
Typ mixpultov aktívne mixpulty
Efekty multi efekt
Ekvalizér 2 pásmový
Pokročilé funkcie FBQ detekčný systém spätnej väzby, KLARK TEKNIK technológia, super ľahká hmotnosť, Zosilňovač triedy D
 • Veľmi kompaktný 500 wattový aktívny mixážny pult

 • Revolučná technológia zosilňovača triedy D: enormný výkon, neuveriteľný zvukový prejav a super nízka hmotnosť

 • Vysoko kvalitný efektový procesor KLARK TEKNIK s 25 úžasnými prednastaveniami, vrátane echo efektu, zboru, flangeru, oneskorenia, harmonizéra a rôznych multiefektov

 • Revolučný systém detekcie spätnej väzby FBQ rýchlo odhalí kritické frekvencie pre jednoduché odstránenie spätnej väzby

 • Podpora bezdrôtového pripojenia pre vysoko kvalitný digitálny bezdrôtový systém BEHRINGER (nie je súčasťou dodávky)

 • 5 kanálová časť mixážneho pultu obsahuje 5 mikrofónových / linkových kanálov a samostatný vstup Aux

 • 5 vysoko kvalitných mikrofónových predzosilňovačov s vypínateľnou možnosťou podložky Pad a Clip LED

 • Účinný, extrémne muzikálny dvojpásmový ekvalizér pre všetky kanály

 • Sedempásmový grafický ekvalizér umožňuje presné korekcie frekvencií

 • 2 reproduktorové výstupy s 1/4" konektormi

 • Vnútorný spínací napájací zdroj, zvuk bez šumu, vynikajúca prechodová odozva a veľmi nízka spotreba energie

 • Súčasťou dodávky sú držiaky pre montáž do stojana

 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť

 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany

Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty