BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer EUROPOWER PMP2000

Behringer
SKU: PMP2000

800 wattový 14 kanálový aktívny mixážny pult s multiefektovým procesorom

Zobraziť údaje o produkte

nie je dostupný

s DPH: 404,00 € bez DPH: 336,67 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Ak potrebujete vynikajúci stereofónny zvuk pre vystúpenie v malých kluboch, do kostolov alebo pre predslovy, ale musíte udržať svoje externé vybavenie na minime, 10 kanálový mixážny pult PMP2000 to skutočne dokáže. V tomto 800 wattovom mixážnom pulte sú vstavané mikrofónne predzosilňovače spolu s dostatkom výkonu pre budenie tak hlavných výstupov, ako aj monitorov, vďaka dvom zabudovaným 350 wattovým zosilňovačom.

 

Masívne mono alebo úžasné stereo

Pult PMP2000 vám dáva na výber 2 × 350 wattový stereofónny, 2 × 350 wattový dvojitý monofónny, alebo 800 wattový premostený mono výstup. Nech sa už bude pozornosť upierať na folkové trio, hovorené slovo alebo syntezátorovú rockovú skupinu s úžasnými stereo efektami, mixážny pult PMP 2000 sa tomu prispôsobí. Vďaka svojej zvukovej univerzalite je tiež ideálnou voľbou pre kostoly, kde sa často využívajú spoločne vokály a stereo nahrávky.

 

Tradičné ovládanie, najmodernejší zvuk

Mikrofónové predzosilňovače nechajte doma, pretože kvalita zvuku, ktorá bola doteraz k dispozícii len v štúdiách, je pripravená vás sprevádzať, kamkoľvek sa vydáte. Deväť vstavaných, exkluzívne kalibrovaných mikrofónnych predzosilňovačov s vypínateľným + 48 V fantómovým napájaním umožňuje s pultom PMP 2000 používať buď dynamické, alebo kondenzátorové mikrofóny.

 

Vstavaný digitálny efektový procesor

Tento mixážny pult je tiež 24-bitovým efektovým procesorom, čo vám poskytuje 100 úžasných digitálnych efektových prednastavení, ako je oneskorenie, zbor a echo efekt. Aplikujú sa na všetky kanály a tiež na monitory a hlavný výstup. Pre prípad, že budete fungovať ako zvukár aj účinkujúci, sú efektové procesory vybavené konektorom pre nožný spínač pre diaľkové zapínanie / vypínanie.

 

Prepínanie kanálov

Mixážny pult PMP2000 vám dáva do rúk veľkú flexibilitu pre prispôsobenie sa akémukoľvek možnému centru pozornosti. Kanály 1-6 sú určené pre mikrofóny, basové gitary alebo iné mono nástroje. Stereofónny kanály 7-12 sú ideálne pre klávesy. Vstupy 2TR IN RCA použite na pripojenie externých stereofónnych signálov z CD prehrávačov alebo magnetofónov.

 

Vstupy a výstupy

Výstupy REC OUT RCA posielajú signály s linkovou úrovňou z mixážneho pultu do záznamového zariadenia, takže môžete konečne začať pracovať na albume "Trojité žitie", o ktorom ste vždy snívali. Ľavý a pravý 1/4" výstupný konektor je tu pre prípad, že budete potrebovať pripojiť ďalšie výkonové zosilňovače. K výstupu MONITOR pripojte svoje monitorovej výkonové zosilňovače alebo aktívne monitorové reproduktory.

 

Malý, jednoduchý, vynikajúci

Malé, jednoduché akcie si žiadajú jednoduchý, ľahko použiteľný aktívny mixážny pult. Aktívne mixážne pulty BEHRINGER sú najúčinnejšími cenovo dostupnými pultami pre túto úlohu. Vďaka toľkých neuveriteľným vstavaným funkciám dodáte zvukovú kvalitu všetkým verejným vystúpeniam jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

 

Ďalšie informácie / Behringer EUROPOWER PMP2000

Značka Behringer
Typ mixpultov aktívne mixpulty
Kanály 11 - 16
Vstupy RCA - cinch
Výstupné konektory RCA - cinch
Efekty multi efekt
Ekvalizér 3 pásmový
Pokročilé funkcie FBQ detekčný systém spätnej väzby, Zosilňovač triedy D

Funkce

 • Veľmi kompaktný 2 × 350 wattový stereo aktívny mixážny pult (800 wattov v režime premostenia)
 • ULN dizajn s ultranízkym šumom, veľká výkonová rezerva, veľmi čistý zvuk
 • 14 kanálová časť mixážneho pultu obsahuje 6 mono kanálov a 4 stereo kanály
 • Štúdiový 24 bitový stereo efektový procesor so 100 úžasnými prednastaveniami, vrátane echo efektu, zboru, flangeru, oneskorenia, harmonizéra a rôznych multiefektov
 • 9 vysoko kvalitných IMP "neviditeľných" mikrofónnych predzosilňovačov s vypínateľným fantómovým napájaním + 48 V pre kondenzátorové mikrofóny
 • Účinný, extrémne muzikálny 3 pásmový ekvalizér s vypínateľnou funkciou Pad a LED kontrolky Clip pre všetky mono kanály
 • Dvojitý deväťpásmový grafický ekvalizér umožňuje presné korekcie frekvencií na výstupe pre monitorovanie a na hlavných výstupoch
 • Voliteľný prevádzkový režim zosilňovača ako stereo (hlavný L / P) alebo dvojité mono (hlavný / monitorovací výstup)
 • Multifunkčné stereofónne výstupy predzosilňovačov a stereofónne vstupy výkonového zosilňovača pre ďalšiu flexibilitu
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty