BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer EUROPOWER EPQ2000

Behringer EUROPOWER EPQ2000
Behringer EUROPOWER EPQ2000 Behringer EUROPOWER EPQ2000 Behringer EUROPOWER EPQ2000 Behringer EUROPOWER EPQ2000 Behringer EUROPOWER EPQ2000
Behringer
SKU: EPQ2000

Profesionálny 2000-wattový ľahký stereofónny zosilňovač s technológiou rýchlej prechodovej odozvy ATR

Zobraziť údaje o produkte

nie je dostupný

s DPH: 402,00 € bez DPH: 335,00 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Koncové zosilňovače radu EPQ balia výkonnú technológiu zrýchlenia prechodovej odozvy ATR do výnimočne ľahkého puzdra. Kombinácia výkonného zosilnenia a hi-tech účinnosti vám ponúka ľahučkého, ale nabudeného ťažného koňa, ktorý zaistí spoľahlivý výkon vašej hudobnej výzbroje po mnoho ďalších rokov.


Zrýchlená prechodová odozva dodáva uzemňujúcu razanciu

Technológia ATR preberá obrovské množstvo pulznej energie (prúdovej i napäťovej) a poháňa kužeľ nízkofrekvenčného reproduktora s dostatočnou rýchlosťou tak, aby dodával zvuku basový rytmus. Táto funkcia sa nazýva prechodová odozva a je to svätý grál konštruktérov zosilňovačov. Vďaka starostlivému výberu tranzistorov s mimoriadne vysokou sledovacou rýchlosťou a optimalizáciou iných patentovaných súčastí našich obvodov tieto zosilňovače okamžite reagujú aj na tie najnáročnejšie elektronické basové impulzy. Ak basové reproduktory vašej reprosústavy dokážu stíhať, vaše publikum počujú presnejší, dôraznejší a prirodzenejší zvuk basov.
Na rozdiel od relatívne nepretržitej prevádzky väčšiny zosilňovačov ponúkajú zosilňovače radu EPQ funkciu Rail Tracking pre efektívne modulovania energie iba so špičkami vstupného signálu. Táto technológia priniesla do navrhovania zvukových zosilňovačov doslova revolúciu vďaka svojej vynikajúcej výkonnosti a účinnosti. Vďaka prepínacím napájacím zdrojom, ktoré vyradili ťažké toroidné transformátory, náš nový produkt ponúka viac dynamickej razancie, a pretože sú tieto zosilňovače tak výkonné, toľko sa nezahrievajú, takže nevyžadujú inštaláciu veľkých ťažkých tepelných nádrží.
Spoločnosť BEHRINGER túto technológiu nevymyslela, ale pracovníci nášho oddelenia výskumu a vývoja pracovali mnoho rokov na jej vylepšení. Výsledkom je ľahký zosilňovač, ktorý sa nezahriev.


Všetko, čo potrebujete

Ukazovatele na jednoduchom čelnom paneli vám na prvý pohľad oznámia všetky životne dôležité informácie. Po stlačení tlačidla Power (napájania) sa rozsvieti dióda napájania, ktorá indikuje pripravenosť zosilňovača k akcii. Oba kanály majú nezávislé ovládače riadenia zisku a diódy Clip, ktoré ukazujú, kedy je signál skreslený a kedy je potreba redukovať zisk. Dióda sa rozsvieti tiež v prípade, že je na vstupe prítomný signál.
Na zadnom paneli zosilňovačov EPQ2000 a EPQ1200 sú vyvážené vstupy XLR, 1/4 "TRS a nevyvážené vstupy 1/4" TRS a vstupy RCA. Vyberte si niektorý z profesionálnych reproduktorových výstupov alebo bezdotykový konektor typu binding post a bezpečne pripojte svoje reproduktory.
Rovnaký panel obsahuje tiež vypínač, ktorý signál prepne do režimu Mono, Stereo (dvojkanálový režim) alebo režimu mono premostenie. Vstavaný prepínač výhybky vám umožní odoslať nízkofrekvenčný signál na výstup pre subwoofer a iné reproduktory s posilnením zvuku (CH1 <100 Hz / CH2> 100 Hz alebo Plný rozsah). Zapnite vypínač obmedzovača a aktivujte vstavanú ochranu proti preťaženiu.
Zadné panely zosilňovačov EPQ304, EPQ450 a EPQ900 sú vybavené vyváženými XLR vstupy. Zosilňovače EPQ450 a EPQ900 sú vybavené vypínačmi režimu mono a režimu premostenie. Zosilňovač EPQ304 má 2 vypínače režimu mono; jeden pre vstupy 1 a 2 a druhý pre vstupy 3 a 4.


Hodnota

Nové zosilňovače rady EPQ značky BEHRINGER sú určené pre profesionálnych hudobníkov. Sú extrémne ľahké, skrývajú masívne výkon a sú upravené tak, aby odolali všetkým nástrahám ciest. Nízka cena vám v peňaženke ponechá dostatočnú hotovosť na nákup niečoho, čo by sa dalo zosilňovať! Vyskúšajte si zosilňovače radu EPQ a zistite, prečo zosilňovače značky BEHRINGER patrí medzi tie celosvetovo najobľúbenejšie.


Skladajte. Nahrávajte. Mixujte: Zdieľajte.

Tracktion 4 vracia do kreatívneho procesu zábavu, takže ho pridávame k vybraným výrobkom BEHRINGER zadarmo. Tento výkonný, ale napriek tomu ľahko použiteľný softvér pre vytváranie hudby nie je podobný ničomu, čo ste kedy videli, pretože do vášho počítača prináša všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke - bez množstva rozbaľovacích a skrytých ponúk spoločných pre väčšinu ostatných DAW. A Tracktion neobmedzuje počet stôp, ktoré možno nahrávať, ani počet efektov, ktoré môžete použiť. V skutočnosti je jediným obmedzujúcim faktorom výpočtový výkon vášho počítača Mac alebo PC. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie; jednoducho pretiahnite, pustite, vyberte, kopírujte alebo vložte. Akonáhle dokončíte svoje majstrovské dielo, zdieľajte ich s ďalšími užívateľmi softvéru Tracktion, aby mohli počúvať, spolupracovať a vykonávať úpravy.

Ďalšie informácie / Behringer EUROPOWER EPQ2000

Značka Behringer
Typ výkon. zosilňovača PA zosilňovače, profesionálny
Kanály 2
Výkon 2000W
Pokročilé funkcie ATR, Rozmer racku 2U
 • 2 x 1000 wattov pri 4 ohmoch; 2 x 600 wattov pri 8 ohmoch
 • Technológia zrýchlenej prechodovej odozvy ATR pre dokonalú razanciu a čistotu zvuku
 • Veľmi ľahký, a veľmi účinný spínací napájací zdroj s veľmi nízkym šumom pre zvuk bez šumu, vynikajúcou prechodovou odozvou a nízkou spotrebou energie
 • Prepínateľné obmedzovače ponúkajú maximálnu výstupnú úroveň so spoľahlivou ochranou proti preťaženiu
 • Samostatné ovládače riadenia zisku pre presné nastavenie a vyladenie citlivosti
 • Presné diódy výkonu, signálu a obmedzenia pre monitorovanie výkonu
 • Kombinácia vstupných konektorov XLR, 1/4 "TRS a RCA pre kompatibilitu s akýmkoľvek zdrojom
 • Profesionálne reproduktorové konektory a "bezdotykové" konektory typu binding post podporujú väčšinu zapojenia reprosústav
 • Vstavaný subwoofer / satelit crossover pre väčšiu flexibilitu
 • Nezávislá prepäťová (jednosmerná) a tepelná ochrana na jednotlivých kanáloch automaticky chráni zosilňovač aj reproduktory bez nutnosti ukončiť show
 • Ventilácia "zozadu dopredu" vrátane vzduchového filtra pre spoľahlivú prevádzku
 • "Robustný ako tank", nárazuvzdorná celooceľová konštrukcia stojanu 2U
 • Minimálna hĺbka puzdra (257 mm) a veľmi nízka hmotnosť (7,0 kg) umožňuje začlenenie do kompaktných, lacných efektových skríň
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty