BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer EUROLIVE B207MP3

Behringer EUROLIVE B207MP3
Behringer EUROLIVE B207MP3 Behringer EUROLIVE B207MP3 Behringer EUROLIVE B207MP3 Behringer EUROLIVE B207MP3
Behringer
SKU: B207MP3

Aktívny 150-wattový 6,5" PA / monitorový reproduktorový systém s MP3 prehrávačom

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 159,50 € bez DPH: 132,92 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Vzali sme to, čo si už ľudia obľúbili na našom najpredávanejším PA / monitorovom reproduktorovom systéme B205D, pridali ďalší kanál, zväčšili reproduktor a vstavali MP3 prehrávač, čo vám umožňuje prehrávať svoje obľúbené skladby priamo z USB kľúča.

A náš nový systém EUROLIVE B207MP3 je tak ľahký, že ho možno namontovať na mikrofónny stojan a namieriť priamo na vaše pery - čo vám umožňuje počúvať seba samého ako nikdy predtým. Ale nenechajte sa malými rozmermi oklamať - systém B207MP3 poskytuje kvantá vysoko verného zvuku a slúži nielen ako PA systém pre vaše dôvernejšie vystúpenie a schôdze - dodáva sa s funkciami, ktoré vás jednoducho ohromia!

Tajomstvo úžasného zvuku systému B207MP3

Vďaka našej revolučnej technológii zosilňovačov triedy D a spínacím napájacím zdrojom vnútri, systémy B207MP3 nielen dobre znejú, ale tiež vážia oveľa menej ako väčšina konkurenčných aktívnych reproduktorov. Pumpujú 150 tých najčistejších a najrazantnejšie wattov, aké ste kedy počuli z kompaktného reproduktora, a môžete k nim pripojiť ďalšie aktívne reproduktorové systémy pomocou praktickej priechodnej zásuvky. Vstavaný štvorkanálový mixážny pult akceptuje vstupy XLR, TRS a RCA a kanál č. 2 využíva prepínateľný nástrojový vstup - nie je nutné žiadne DI! Jednoúčelový trojpásmový ekvalizér (hĺbky / stredy / výšky) umožňuje jednoduchú a pritom účinnú reguláciu zafarbenia.

Nechajte zvuk znieť tam, kde chcete

Priestorové obmedzenia často znemožňujú umiestnenie monitorov plnej veľkosti tam, kde by boli najprospešnejšie - a pasívne monitory vyžadujú mnoho externých zosilňovačov a zariadení na spracovanie zvuku, aby správne fungovali. To všetko znamená sťahovanie ďalšieho a ďalšieho vybavenia, a ak presne neviete, čo robíte, môžete pasívne monitory ľahko poškodiť pripojením príliš veľkého alebo príliš malého výkonu, čo je ešte horšie. V prípade systému B207MP3 sme urobili všetkým dohadom koniec tým, že sme každý reproduktor vybavili vlastným 150-wattovým zosilňovačom triedy D, špeciálne navrhnutým tak, aby sa dokonale hodil k 6,5" neodymovému budiču vyvinutému na zákazku.

Na zákazku navrhnuté budiče

Pozrime sa na ne; budiče (inak známe ako vlastné reproduktory) sú jedinou časťou zvukového systému, ktorú skutočne počujete. Kým niektorí z našich konkurentov zverujú vývoj reproduktorov iným, my tie svoje vyvíjame a vyrábame na objednávku od samého začiatku. Navíjame svoje vlastné kmitacie cievky, spracovávame papierovinu do kužeľov a dokonca obrábame svoje vlastné základové dosky a rámy reproduktorov. To nám umožňuje mať pod kontrolou kvalitu, udržať nízke výrobné náklady a úprimne povedané, vyrábať lepšie komponenty. Prvotriedny plnorozsahový 6,5" neodymový budič bol špeciálne navrhnutý a optimalizovaný pre výhradné použitie v systéme B207MP3.

Hodnota

Systém EUROLIVE B207MP3 poskytuje vysoko kvalitný zvuk, ponúka ohromnú funkčnosť a univerzalitu za prekvapivo nízku cenu. Porovnajte systém B207MP3 s konkurenciou a kúpte si BEHRINGER, aby ste ušetrili! Ešte dnes sa zastavte u miestneho autorizovaného predajcu alebo podajte on-line objednávku!

Ďalšie informácie / Behringer EUROLIVE B207MP3

Značka Behringer
Typ reproduktorov aktívny
Spojenia RCA - cinch, XLR-symetrický
Farba čierna
Pokročilé funkcie integrovaný mixpult, MP3 prehrávač -USB, Zosilňovač triedy D
Dodáv. príslušenstvo kábel/káble
Rozmery repr. 6.5"
 • Viacúčelový 150-wattový aktívny reproduktor pre monitorovanie vokálov a kláves, multimédiá, tlačové konferencie, domáce nahrávacie štúdiá atď.
 • Súčasťou je vysoko výkonný MP3 prehrávač pre prehrávanie zvukových súborov z USB kľúča
 • Revolučná technológia zosilňovača triedy D: enormný výkon, neuveriteľný zvukový prejav a super nízka hmotnosť
 • Prvotriedna 6,5​ ​"kvalita, plnorozsahový budič pre vynikajúci akustický výkon
 • Štvorkanálový mixážny pult s ultranízkym šumom a trojpásmovým ekvalizérom
 • Tri "neviditeľné" mikrofónne predzosilňovače s fantómovým napájaním pre kondenzátorové mikrofóny a jeden nástrojový vstup (nie je nutné žiadne DI)
 • Vyhradený stereofónny vstup pre klávesové nástroje, MP3, CD atď.
 • "Priechodný" konektor XLR s prepínačom mikrofón / linka pre pripojenie viacerých systémov B207MP3
 • Systém pre montáž na mikrofónny stojan, pre použitie so stojanom a mikrofónnym žeriavom
 • Integrovaný obmedzovač pre maximálnu kontrolu nad systémom a ochranu reproduktora
 • Vnútorný spínací napájací zdroj pre zvuk bez šumu, vynikajúcu prechodovú odozvu a veľmi nízku spotrebu energie
 • Supertuhá a nárazuvzdorná skriňa s pripevneným horným držadlom na prenášanie
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty