BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer EUROLIVE B205D

Behringer EUROLIVE B205D
Behringer EUROLIVE B205D Behringer EUROLIVE B205D Behringer EUROLIVE B205D Behringer EUROLIVE B205D
Behringer
SKU: B205D

Ultrakompaktný 150-wattový PA monitorovací reproduktorový systém

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 135,50 € bez DPH: 112,92 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Čo keby ste chceli namontovať svoj osobný monitor na mikrofónny stojan a namieriť ho priamo na svoju tvár - a čo keby znel naozaj dobre?

Čo keby znel tak dobre, že by mohol byť použitý ako váš hlavný PA systém pre dôverné úlohy a schôdze? Privítajte nový aktívny PA reproduktor B205D, dosť malý a ľahký nato, aby mohol byť namontovaný na mikrofónny stojan. Ale nenechajte sa malými rozmermi oklamať - systém B205D poskytuje vysoko verný zvuk a dodáva sa s mnohými funkciami, ktoré vás jednoducho omráčia!

Tajomstvo úžasného zvuku systému B205D

Vďaka našej revolučnej technológii zosilňovačov triedy D a spínacím napájacím zdrojom vnútri, systémy B205D nielen dobre znejú, ale tiež vážia oveľa menej ako väčšina konkurenčných aktívnych reproduktorov. Pumpujú 150 tých najčistejších a najrazantnejšie wattov, aké ste kedy počuli z kompaktného reproduktora a môžete k nim pripojiť ďalšie aktívne reproduktorové systémy pomocou praktickej priechodnej zásuvky. Vstavaný mixážny pult poskytuje tri vstupné kanály vrátane prepínateľného nástrojového vstupu (nie je nutné žiadne DI) a je tiež vybavený jednoúčelovým trojpásmovým ekvalizérom (basy / stredy / výšky) pre jednoduchú a pritom účinnú reguláciu zafarbenia.

Nechajte zvuk znieť tam, kde chcete

Priestorové obmedzenia často znemožňujú umiestnenie monitorov plnej veľkosti tam, kde by boli najprospešnejšie - a pasívne monitory vyžadujú mnoho externých zosilňovačov a zariadení na spracovanie zvuku, aby správne fungovali. To všetko znamená sťahovanie ďalšieho a ďalšieho vybavenia, a ak presne neviete, čo robíte, môžete pasívne monitory ľahko poškodiť pripojením príliš veľkého alebo príliš malého výkonu, čo je ešte horšie. V prípade systému B205D sme urobili všetkým dohadom koniec tým, že sme každý reproduktor vybavili vlastným 150-wattovým zosilňovačom triedy D, špeciálne navrhnutým tak, aby sa dokonale hodil k 5,25" neodymovému budiču vyvinutému na zákazku.

Rozlúčte sa s ťažkými javiskovými monitormi

Vďaka použitiu vnútorného spínacieho napájacieho zdroja sme znížili hmotnosť systému B205D na menej ako 3,2 kg. To znamená, že namiesto toho, aby ste sťahovali svoje staré pasívne javiskové monitory jeden po druhom, môžete všetky svoje monitory doniesť naraz pri jednej ceste - bez toho aby vám kvapla jediná kvapka potu. Sú dostatočne malé na to, aby mohli byť montované na mikrofónové stojany (každý reproduktor je vybavený špeciálnym systémom pre montáž na mikrofónny stojan), postavené na stôl alebo položené priamo na piano alebo elektronický klávesový nástroj.

Technológia triedy D poskytuje vysoký výkon pri nízkej hmotnosti

Na rozdiel od relatívne nepretržitej prevádzky ako v prípade obvodov triedy AB, zosilňovače triedy D sa zapínajú a vypínajú tisíckrát za sekundu, aby dodávali výkon, len keď je treba. Inak povedané zosilňovač je buď úplne zapnutý, alebo úplne vypnutý, čo značne znižuje straty výkonu vo výstupných zariadeniach.
Ak sa používajú spolu so spínacími napájacími zdrojmi, naše zosilňovače triedy D poskytujú ohromne dynamický, razantný a verný zvuk. Výsledné reproduktorové systémy sú oveľa ľahšie, čo uľahčuje ich prepravu a usadenie. Naša nekompromisná konštrukcia znamená, že náš systém B205D poskytuje plný výkon s neuveriteľnou vernosťou po celú dlhú noc, bez potreby odpočinkových cyklov.

Na zákazku navrhnuté budiče

Pozrime sa na ne; budiče (inak známe ako vlastné reproduktory) sú jedinou časťou zvukového systému, ktorú skutočne počujete. A tak, pokiaľ ide o nás, nič si neuľahčujeme. Kým niektorí z našich konkurentov zverujú vývoj reproduktorov iným, my tie svoje vyvíjame a vyrábame na objednávku od samého začiatku. Navíjame svoje vlastné kmitacie cievky, spracovávame papierovinu do kužeľov a dokonca obrábame svoje vlastné základové dosky a rámy reproduktorov. To nám umožňuje mať pod kontrolou kvalitu, udržať nízke výrobné náklady a, úprimne povedané, vyrábať lepšie komponenty. Prvotriedny 5,25" neodymový budič bol špeciálne navrhnutý a optimalizovaný pre výhradné použitie v systéme B205D.

Okamžite použiteľný PA systém

Z jedného reproduktorového systému B205D a mikrofónu môžete zostaviť okamžite použiteľný vysoko kvalitný zvukový systém. Vďaka vstavanej predzosilňovacej sekcii vám stačí pripojiť dynamický mikrofón a zvýšiť alebo znížiť hlasitosť ovládačom ÚROVNE. Pripojte svoj zdroj zvuku (CD alebo MP3 prehrávač), položte reproduktor na stôl alebo ho namontujte na mikrofónny stojan a zapnite. Je to tak jednoduché. A ak potrebujete väčšie pokrytie, môžete zreťaziť toľko reproduktorov, koľko chcete, pomocou praktického XLR konektora pre linkový výstup.

Stereofónny hudobný systém

Môžete dokonca použiť dva systémy B205D pre stereofónne prehrávanie z vášho MP3, CD alebo kazetového prehrávača bez akéhokoľvek ďalšieho hardvéru - čo je obzvlášť skvelé pre prehrávanie hudby na pozadí a poskytovanie hlásení. Stačí, keď pripojíte vhodný stereofónny prispôsobovací adaptér (nie je súčasťou dodávky) do konektora výstupu vášho prehrávača, natiahnete jeden kábel ku každému reproduktoru a nastavíte ovládače úrovne a ekvalizéra na oboch systémoch B205D. Instant Party je tu!

Úžasné monitorovanie

Pokiaľ ide o živé monitorovanie, jednoducho nemôže existovať nič osobnejšie ako toto. S pomocou systému B205D môžete dostať zvuk doslova kamkoľvek chcete - a jeho kvalita vás proste omráči! Je natoľko malý a ľahký, že môže byť namontovaný na mikrofónny stojan (dodáva sa so súpravou pre montáž, ktorá sa hodí aj pre mikrofónny žeriavy), a pritom natoľko výkonný, že môže byť používaný ako malý, vysoko kvalitný PA systém. Vstavaný trojkanálový mixážny pult je ohromne univerzálny a dokonca umožňuje pripojiť ďalšie systémy ako podriadené zariadenia.

Hodnota

Systém EUROLIVE B205D poskytuje vysoko kvalitný zvuk, ponúka ohromnú funkčnosť a univerzalitu za veľmi málo peňazí. Na systéme B205D je najlepšie to, že vám vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti uľahčuje nakladanie a vykladanie aparatúry pri vašich vystúpeniach. Porovnajte systém B205D s konkurenciou a kúpte si BEHRINGER, aby ste ušetrili!

Ďalšie informácie / Behringer EUROLIVE B205D

Značka Behringer
Typ reproduktorov aktívny
Spojenia RCA - cinch, XLR-symetrický
Farba čierna
Pokročilé funkcie integrovaný mixpult, neodýmiový reproduktor, Zosilňovač triedy D
Dodáv. príslušenstvo kábel/káble
Rozmery repr. 5.25"
 • Viacúčelový 150-wattový aktívny reproduktor pre monitorovanie vokálov a kláves, multimédiá, tlačové konferencie, domáce nahrávacie štúdiá atď.
 • Revolučná technológia zosilňovača triedy D: enormný výkon, neuveriteľný zvukový prejav a super nízka hmotnosť
 • Prvotriedna 5,25" kvalita, plnorozsahový neodymový budič
 • Trojkanálový mixážny pult s ultranízkym šumom a trojpásmovým ekvalizérom
 • Dva "neviditeľné" mikrofónne predzosilňovače s fantómovým napájaním pre kondenzátorové mikrofóny a jeden nástrojový vstup (nie je nutné žiadne DI)
 • Vyhradený stereofónny vstup pre klávesové nástroje, MP3, CD atď.
 • "Priechodný" konektor XLR s prepínačom mikrofón / linka pre pripojenie viacerých systémov B205D
 • Systém pre montáž na mikrofónny stojan, pre použitie so stojanom a mikrofónnym žeriavom
 • Integrovaný obmedzovač pre maximálnu kontrolu nad systémom a ochranu reproduktora
 • Vnútorný spínací napájací zdroj pre zvuk bez šumu, vynikajúcu prechodovú odozvu a veľmi nízku spotrebu energie
 • Supertuhá a nárazuvzdorná skriňa s pripevneným horným držadlom na prenášanie
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty