BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer Eurolive B115MP3 1000W 15" Powered Speaker

Behringer Eurolive B115MP3 1000W 15" Powered Speaker
Behringer Eurolive B115MP3 1000W 15" Powered Speaker Behringer Eurolive B115MP3 1000W 15" Powered Speaker Behringer Eurolive B115MP3 1000W 15" Powered Speaker Behringer Eurolive B115MP3 1000W 15" Powered Speaker
Behringer
SKU: B115MP3

Aktívny dvojcestný 15 "PA reproduktorový systém s MP3 prehrávačom, možnosťou bezdrôtového pripojenia a integrovaným mixážnym pultom.

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 255,00 € bez DPH: 212,50 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Aktívne reproduktory EUROLIVE B115MP3 a B112MP3 sú presne tým, čo by ste očakávali od značky BEHRINGER - viac výkonu, viac funkcií a určite za rozumnejšiu cenu!

Naši technici sa skutočne prekonali, keď vytvorili dve sebestačná PA riešenia, ktoré spájajú najmodernejšiu 1000wattovú zosilňovaciu technológiu triedy D, vstavanú schopnosť spolupracovať s bezdrôtovými mikrofónmi a výnimočnú prenosnosť. Tieto profesionálne aktívne reproduktory sú predurčené stať sa pravými legendami, spolu s inými modelmi EUROLIVE, vďaka ktorým sa BEHRINGER stáva svetovým lídrom v odbore aktívnych reproduktorov.


Zbavte sa zbytočností; zachovajte to, čo je dôležité

Pri konštruovaní týchto reproduktorov so špičkovým výkonom sme vyšli z našich značných skúseností, čo nám umožnilo ich zľahčiť (B115MP3: 17,7 kg; B112MP3: 12,5 kg) a zvýšiť ich výkon. Začali sme zákazkovými výkonnými zosilňovačmi triedy D pre výkon s maximálne nízkym skreslením a najvyššou účinnosťou. S podporou technológie spínaných napájacích zdrojov SMPS (Switch Mode Power Supply), moderné alternatívy k ťažkým transformátorom a masívnym chladičom, môžu tieto reproduktory pracovať celý deň a celú noc bez zahriatia, bez toho aby sa čo i len "zapotil"!


Vstavaný MP3 prehrávač

Jednou z najskvelejších funkcií týchto reproduktorov je ich plne adresovateľný vstavaný MP3 prehrávač. Osemtlačidlové užívateľské rozhranie a vysoko kontrastný multifunkčný LCD panel vám umožňujú rýchlo prechádzať stopami a umožňujú navyše poprehadzované, opakované a jednorazové prehrávanie. Od hudobného štýlu "break" a hudby na pozadí, až po stopy z koncertov s vysokým rozlíšením, tento plnohodnotný MP3 prehrávač zvládne všetko.


Bezdrôtová ríša divov

Až donedávna znamenalo pridanie bezdrôtových mikrofónov do PA systému buď spleť káblov a visiacich prijímačov, alebo, v horšom prípade, vstavaný prijímač s nevyspytateľným výkonom za prehnanú cenu. Tieto dni sú už definitívne preč vďaka radu bezdrôtových mikrofónov BEHRINGER Ultralink vybavených naším exkluzívnym ultrakompaktným dvojkanálovým prijímačom. Stačí, keď pripojíte prijímač k vyhradenému bezdrôtovému portu na zadnom paneli, a získate plný prístup k dvom kanálom dokonale kvalitného bezdrôtového pripojenia poskytujúceho prirodzený zvuk. Bezdrôtové mikrofóny radu BEHRINGER Ultralink, predávané samostatne a dostupné ako ručné alebo náhlavné modely, okamžite (a lacno) rozšíria vaše systémy B115MP3 / B112MP3 tak, že sa vysporiadajú s takmer akoukoľvek aplikáciou pracujúcou so živým zvukom.


Vstavaná schopnosť mixovania

Integrovaný mixážny pult je vybavený rovnakými ultra nízkošumovými mikrofónovými predzosilňovačmi s veľkou rezervou, vďaka ktorým sa stali mixážne pulty BEHRINGER legendou, a dvoma vstupmi, ktoré prijmú prakticky akýkoľvek mikrofónny / linkový signál, ktorý možno budete chcieť spracovať. Ovládacie prvky s premenlivým vstupným ziskom (s LED kontrolkou Clip) vám vždy zaistia dokonalú úroveň regulácie. Stačí, keď pripojíte mikrofón a gitaru alebo klávesy, pridáte svoje podkladové stopy z USB kľúča a show môže začať. A ak potrebujete väčšie pokrytie, použite praktický linkový výstupný konektor XLR na pripojenie ďalších aktívnych reproduktorov.


Výkon pod kontrolou

Pre výkon zosilňovača vo vysoko výkonných reproduktorových zostavách neexistuje absolútne žiadna náhrada; druh výkonu, ktorým taký zosilňovač disponuje, deň za dňom poskytuje čisté a výrazné vokály a jeho basy rozochvievajú hruď. A to je dôvodom, prečo sme týmto ,,hromotlukom,, poskytli 1000 wattov dvakrát zosilneného a digitálne spracovaného výstupného výkonu. S veľkým výkonom však prichádza veľká zodpovednosť, a tak naši technici pridali patentovaný DSP (digitálny signálový procesor) so špičkovými funkciami, ako sú dvojpásmový ekvalizér, aktívna výhybka, dvojité ochranné obmedzovače a korekcia odozvy prevodníka, ktoré zaručujú, že tieto reproduktory budú poskytovať neuveriteľný výkon pri najnižších možných úrovniach skreslenia.


Na zákazku navrhnuté prevodníky

Výkonné a vysoko účinné zosilňovače triedy D podporené technológiou spínaných napájacích zdrojov a najmodernejšou funkčnosťou DSP určite poskytujú pôsobivý zvuk - ale čo takto časť systému, ktorú skutočne počujete? Naša prevodníky (woofery a tweetery) sme nikdy neklamali a nikdy sme neponúkali len bežný pultový tovar. Naša NF (nízkofrekvenčné) a VF (vysokofrekvenčný) prevodníky sú navrhnuté špeciálne pre každú aplikáciu - a práve tým sa líšime od konkurencie. Keď si kúpite aktívny reproduktor BEHRINGER, môžete sa spoľahnúť, že prevodníky vnútri boli vyvinuté tak, aby bezproblémovo spolupracovali s každým ďalším prvkom, a tak poskytli skutočne profesionálne výsledky. Aktívne reproduktorové systémy B115MP3 a B112MP3 generujú masívne množstvo hlbokých tónov, jasne vyjadrené a detailné stredy a krištáľovo čisté výšky.


Mimoriadna univerzalita

Vďaka lichobežníkovému tvaru sú sústavy B115MP3 a B112MP3 vhodné pre široké spektrum aplikácií. Možno ich montovať na štandardné reproduktorové stĺpy, stavať na subwoofery, alebo dokonca pokladať na stranu, aby slúžili ako javiskové monitory. Ich mimoriadna vernosť zvuku a frekvenčná odozva im umožňuje, aby sa stali obľúbenými prostriedkami spevákov aj inštrumentalistov. Zapojenie je jednoduché; vyžaduje len jeden kábel s XLR alebo 1/4 "konektorom od vašej mixážne konzoly a napájanie. Ďalšie monitory možno pripojiť do série pomocou linkového výstupného konektora XLR na zadnom paneli.


Ktorý reproduktor by som si mal kúpiť?

No začnime s vašou aplikáciou ... vystupujete ako konferenciér v tanečnom sále hotela - alebo ako rocker v miestnom bare alebo tanečnom klube? Voľba reproduktorovej skrine závisí na vašich požiadavkách na basy. 15 "woofer má asi o 40% väčší povrch, ktorý hýbe vzduchom, než 12", čo sa prejavuje väčším množstvom basov. Preto by mohol byť model B112MP3 všetkým, čo potrebujete, ak řečníte na menších zhromaždeniach alebo ,,jamujete,, v kaviarni. Ak však prevádzkujete diskotéky v rušných nočných kluboch, organizujete večery s karaoke vo svojej obývacej izbe alebo potrebujete len zosilniť zvuk, lepšou voľbou môže byť B115MP3.


Hodnota zvuku

Aktívne PA reproduktory EUROLIVE vysoko prevyšujú zvyšok ponuky a poskytujú výnimočný výkon, aj keď sú nútené sa blížiť svojim limitom. Ľahké a výkonné aktívne reproduktory B115MP3 a B112MP3 so vstavanými mixážnymi pultami a na zákazku navrhnutými prevodníkmi, integrovanou bezdrôtovou funkčnosťou a užívateľsky prívetivým mediálnym prehrávačom sú ideálne ako pre rečové, tak hudobné aplikácie - za cenu v tejto triede neslýchanú.

Vyskúšajte si reproduktory B115MP3 a B112MP3 ešte dnes u miestneho predajcu a zistite, prečo sa stále viac a viac profesionálov rozhoduje pre aktívne reproduktory BEHRINGER radu EUROLIVE vďaka ich vynikajúcemu výkonu a mimoriadnej hodnote.

Ďalšie informácie / Behringer Eurolive B115MP3 1000W 15" Powered Speaker

Značka Behringer
Typ reproduktorov aktívny, prenosný
Výkon 2 x, 1000W
Spojenia kombo, XLR-symetrický
Farba čierna
Pokročilé funkcie držadlo / popruh, hliníkový kužeľ, integrovaný mixpult, MP3 prehrávač -USB, Zosilňovač triedy D
Dodáv. príslušenstvo mriežka
Rozmery repr. výškový, 1.35", 15"
 • Vysoko výkonný 1000wattový dvojcestný aktívny PA zvukový reproduktorový systém pre živé vystúpenia aj playback.
 • Ultrakompaktný a ľahký systém poskytuje vynikajúci zvuk aj pri mimoriadnych úrovniach akustického tlaku.
 • Súčasťou je vysoko výkonný MP3 prehrávač pre prehrávanie zvukových súborov z USB kľúča
 • Podpora bezdrôtového pripojenia pre vysoko kvalitný digitálny bezdrôtový systém BEHRINGER (nie je súčasťou dodávky)
 • Dvojkanálový mixážny pult s jednotlivými vstupmi: mikrofón / linka (XLR a 1/4 "TRS), ovládače hlasitosti a LED kontrolky Clip
 • Jednoúčelový dvojpásmový ekvalizér a integrovaný zvukový procesor pre neprekonateľné riadenie systému a ochranu reproduktorov
 • Revolučná technológia zosilňovača triedy D: enormný výkon, neuveriteľný zvukový prejav a super nízka hmotnosť
 • Mimoriadne výkonný 15 "budič s veľkým zdvihom poskytuje neuveriteľne hlboké basy a maximálny akustický výkon
 • Najmodernejší 1,35 "kompresný budič s fenolovou membránou pre výnimočnú reprodukciu vysokých frekvencií
 • Veľkoformátový exponenciálny hornový reproduktor s ultraširokým rozptylom
 • Dodatočný linkový výstup umožňuje pripojenie ďalších reproduktorových systémov
 • Univerzálne lichobežníkový dizajn skrine umožňuje rôzne umiestnenia:
 •  montáž na stojan pomocou 35mm tyčovej objímky,
 •  sklopenie na stranu pre použitie ako javiskový monitor.
 • Ergonomicky tvarované držadlá pre jednoduché prenášanie a inštaláciu
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty