BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer EURODESK SX2442FX

Behringer
SKU: SX2442FX

Mixér pre štúdiá / živé vystúpenia s veľmi nízkym šumom, 24 vstupmi a 4 zbernicami s mikrofónovým predzosilňovačmi XENYX, britskými ekvalizérmi a dvojitým multiefektovými procesorom.

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 379,00 € bez DPH: 315,83 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Nový mikrofónový predzosilňovač XENYX zodpovedá kvalitou zvuku, transparentnosťou, rozšírením audio výkonu, a dokonca dynamickým rozsahom exkluzívnym, samostatným predzosilňovačom.

Náš neoklasický "britský ekvalizér" oživuje vrelosť a muzikálnosť veľkých konzolových stolov, ktoré písali históriu hudby.

Mixážne pulty XENYX FX sú vybavené novým štúdiovým 24-bitovým procesorom. Získajte do svojich rúk 99 reálnych a úžasných efektových prednastavení.

SX2442FX

Ak chcete klasické analógové ovládanie, ale nechcete sa pripraviť o vynikajúce digitálne efekty a štúdiové mikrofónové predzosilňovače, SX2442FX sa stane vaším novým najlepším priateľom. 16 mikrofónových vstupov, 8 stereo výstupov a 4 zbernice vám poskytujú dostatočnú voľnosť, aby ste zvládli všetko od absolventského prejavu po malý orchester.

Tradičné ovládanie, najmodernejší zvuk

Každý z 16 mikrofónových vstupov SX2442FX sa pripája k našim svetoznámym štúdiovým mikrofónovým predzosilňovačom XENYX. Sú legendárne pre svoje vysoké rozšírenie audio výkonu, vrelé a prirodzené zafarbenie a úplnú absenciu šumu v pozadí. Pripojte kondenzátorový mikrofón s veľkou membránou a sledujte vokál, aby ste počuli bohaté detaily a priestorovosť prístroja XENYX. Pripojte dynamický mikrofón a zasuňte ho do basového bubna, aby ste mohli oceniť obrovské rozšírenie audio výkonu.

Niektorí výrobcovia vyrába prístroje, ktoré nazývajú mixážnymi pultmi so 24 vstupmi, do ktorých ako vstup počítajú napríklad vstup CD / TAPE IN. Ale SX2442FX vám naozaj poskytuje šestnásť poctivých mono kanálov a osem stereo kanálov, takže sa ľahko prispôsobí rôznym konfiguráciám pre štúdia alebo živé vystúpenia. Môžete pripojiť až 16 mikrofónov alebo iných mono nástrojov a až 4 stereo nástroje (napríklad klávesy, zvukové moduly).

Tieto vstupy môžete kombinovať v štyroch čiastkových mixoch (nazývame ich zbernice). To vám umožňuje spojenie niekoľkých kanálov - napríklad všetkých mikrofónov zostavy bicích alebo všetkých mikrofónov zborových spevákov - do jedného zoslabovača, takže bude jednoduchšie nastavovať celkový mix, ktorý ide do hlavných reproduktorov. Môžete tiež použiť jednu alebo viac zberníc čiastkového mixu pre vytvorenie vlastných monitorovacích mixov pre zdôraznenie jednotlivých členov vašej skupiny ( "Viac mňa! Viac mňa!").

Možno máte skúsenosť s vedľajšími efektmi...

Ak budete potrebovať pridať trochu echo efektu alebo meškanie do mikrofónu naživo vystupujúceho speváka, alebo deformovať tvrdú celodennú štúdiovú prácu do psychedelickej bažiny, SX2442FX sa o to postará. Tento mixážny pult sme vybavili dvoma nezávislými štúdiovými 24-bitovými procesormi s 99 úžasnými prednastaveniami vytvárajúcimi perfektné zvukové prostredie. "Určite sú skvelé pre živý zvuk, ale mám veľa doplnkov pre nahrávanie," môžeme počuť od niektorých z vás. Aby sme povedali pravdu, nikdy nemáte príliš efektov. A až začujete kvalitu efektov SX2442FX, budete možno chcieť poslať svoj starý CPU na odpočinok.

Samozrejme sme vám poskytli celú paletu kreatívnych efektov, ako sú echo efekt, zbor, flanger, meškanie a harmonizér, a takisto halucinogénne multiefekty, ktoré váš zvuk prenesú za hranice tohto sveta. Ale takisto získate ťažné kone, ako sú kompresor a brána, a záverečné efekty, ako sú Ultramizer, ULTRABASS a Exciter, ktoré poskytnú maximálnu dramatickosť vášmu verejnému vystúpenia alebo štúdiovému mixu. A pretože je prístroj vybavený dvoma procesormi, môžete vytvoriť stopu z dvoch samostatných efektov a potom jeden alebo oba aplikovať na kanály 1 až 20 - napríklad kompresia pre spevákov, echo efekt pre speváka a virbl.

Čo je to „britský ekvalizér“?

Dobrá vec, ktorú treba mať na svojej strane, keď začnete siahať po gombíkoch ekvalizácie kanálov. Pri živom vystúpení alebo v štúdiu.

Predstavte si ho ako príjemnejší, jemnejší, muzikálnejší ekvalizér, ako boli tie, ktoré sa nachádzali na britských konzolách zo šesťdesiatych a sedemdesiatych rokov. Jednosladová škótska namiesto Everclear. Domáca bublanina namiesto čerešňovej lízanky s umelými prísadami. Typická konfigurácia britského ekvalizéra s širšími krivkami / nižším Q a harmonickými fázovými charakteristikami vám umožňuje veľkorysejšie pridávanie alebo uberanie ekvalizéra, než je možné u ekvalizérov s konvenčne navrhnutými obvodmi. Keď pridáte trochu stredného pásma, získate pevnejší zvuk namiesto nepríjemného tresku. Keď trochu stiahnete vysoké frekvencie, výšky sa stiahnu len o kúsok namiesto toho, aby sa stlmili.

Pri všetkých mono kanáloch SX2442FX sú posuvné nízke a vysoké frekvencie a odstrániteľné "stredné pásmo", ktoré môžete posunúť kamkoľvek od 100 Hz do 8 kHz. Predstavte si ho ako svojho cestujúceho anglického opravára.

Zbavte sa spätnej väzby, aby vám ju nedalo publikum

Pokiaľ ide o potláčanie spätnej väzby, SX2442FX sa chová ako vycvičený lovecký pes, ktorý vycíti problémové frekvencie na míle ďaleko.

Deväťpásmový grafický ekvalizér (ktorý môžete tlačidlom MAIN / AUX1 aplikovať na hlavný alebo monitorovací mix) obsahuje systém detekcie spätnej väzby FBQ. Vďaka nemu je nájdenie a nastavenie kritických frekvencií hračkou. Jednoducho len stlačte tlačidlo FBQ IN a sledujte, ako sa rozsvietia kontrolky LED na jednotlivých posuvných potenciometroch, ktoré ukazujú, aké frekvenčné pásma spôsobujú spätnú väzbu. Jednoducho nastavujte, kým kontrolka LED nezhasne.

Obrovské množstvo spôsobov pre zmenu kanálu

Na vrchu každého mono kanála nájdete vyvážený XLR vstup s mikrofónovým predzosilňovačom XENYX a 1/4 "vstup. K spínaču fantomového napájania na zadnej strane v blízkosti hlavného vypínača sa pripájajú kondenzátorové mikrofóny.

Ďalej je tu vstup pre priame pripojenie jednotlivých procesorov signálu alebo diaľkového vysielania alebo viacstopového rekordéra.

Kontrolka LED pre riadenie doladenia a nastavenie hladiny slúži na nastavenie hladiny vstupu kanála pre maximálne rozšírenie audio výkonu a minimálny šum - veľký rozsah tohto ovládača dokáže zvládnuť čokoľvek od veľmi tichého speváka po gitarový zosilňovač s blízko umiestneným mikrofónom.

Každý mono kanál je vybavený trojpásmovým ekvalizérom so semiparametrickými stredmi (ktorý vám poskytuje kontrolu nad stredným pásmom a odstrániteľnou frekvenciou so zosilnením alebo zoslabením 15 dB) a ovládačom doladenia pre nastavenie vstupného zisku pomocou LED kontroly nastavenia hladiny. Tlačidlo Low cut odstraňuje frekvencie s nežiaducimi infrazvukmi, ako sú manipulácia s mikrofónom, zvuky preťaženia a šum vetra.

Voličmi FX1 a FX2 spojíte až dva efekty a voliče AUX1 a AUX2 pomáhajú vytvoriť váš monitorovací mix. Po stlačení tlačidla PRE odošlete do monitorovacích reproduktorov neupravený signál bez ekvalizérov.

Pri každom zoslabovači mono kanála nájdete tlačidlá 1-2, 3-4 a MAIN. Po stlačení tlačidla MAIN bude signál odoslaný do hlavného mixu. Alebo ak stlačíte tlačidlo 1-2, kanál sa stane súčasťou zbernice. Ovládačom PAN otočte úplne vľavo a prideľte ho k Sub 1, alebo úplne vpravo pre Sub 2. Rovnako ovládate aj tlačidlo 3-4.

Tlačidlom Mute (stíšenie) s príslušnou kontrolkou LED odpojíte signál od kanála a kontrolka Clip LED vám pomôže v získaní ekvalizovaného signálu bez skreslenia. Tlačidlo Solo u jednotlivých kanálov presmeruje signál podskupiny do samostatnej zbernice alebo predzoslabovača pre počúvanie - podľa toho, či bude signál zahrnutý do podskupiny.

Namiesto XLR vstupov majú stereo kanály 17-24 ľavé a pravé vyvážené / nevyvážené linkové vstupy. Kanály 17-20 majú rovnaké ovládacie prvky ako mono kanály, ale so štvorpásmovým ekvalizérom, ktorým ovládate HIGH, HIGH MID, LOW MID a LOW. To je obzvlášť praktické pre ekvalizáciu kritických stredových frekvencií u klávesov. Stereo kanály 21 až 24 určené pre signály, ktoré nevyžadujú ekvalizér, majú zjednodušené rozhranie pozostávajúce z voličov Level, AUX1 a AUX2. Napríklad vstupy pre pozadia z laptopu, automatickí bubeníci, zvukové moduly, mixážne pulty pre DJ alebo CD prehrávače?

Konečne všetky štyri zbernice pre čiastkové mixy obsahujú nezávislý zoslabovač (prirodzene), spínač Solo s jasnou kontrolkou LED a tlačidlá priradenia pre ich smerovanie do ľavého a pravého stereo kanálu.

Prístroj je vybavený delikátnymi detailmi, ktoré uľahčujú váš kreatívny život

 • Vyriešili sme problém, čo robiť, keď chcete počas prestávok vo vystúpení prehrávať hudbu, ale nechcete stlmiť všetky kanály alebo oslabiť všetky zoslabovače. Jednoducho len stlačte tlačidlo CD / Tape STANDBY na A) stlmenie všetkých kanálov mixážneho pultu a B) obmedzenie iba na váš zdroj CD / magnetofón. 
 • Neposkytli sme vám MONO výstup pre subwoofery. Prístroj sme pre vás vybavili low pass crossoverom, takže ušetríte peniaze za externé vybavenie. 
 • Pridali sme konektor pre nožný spínač, ktorý môžete používať na ovládanie interných alebo externých efektov. 
 • Ponúkame vám kompletné prideľovacie matrice pre slúchadlá a Control Room, takže môžete odosielať signály výstupov hlavných mixov, zberníc, CD / magnetofónu alebo aux stlačením tlačidla. 
 • Pridali sme smerovacie tlačidlo pre Talkback, takže môžete hovoriť priamo buď do monitorovacieho mixu, alebo hlavného mixu pre verejné oznámenia. 
 • Deväťpásmový ekvalizér je možné prideliť buď pre AUX 1, alebo hlavný mix.

Vydajte sa do sveta

Nie v každom meste na svete je v sieti rovnaké napätie ako v tom vašom. Nanešťastie to niekedy nenapadne medzinárodne skúsených zvukárov, kým nie sú 5 000 míľ od domova. S prístrojom SX2442FX to nikdy nie je problém. Medzinárodné napájanie s automatickým rozsahom napätia zvládne akékoľvek napätie od 100 do 240 V so zvukom bez šumu, špičkovou prechodovou odozvou a nízkou spotrebou energie.

Kúpte teraz. Naučte svoje veľké vnúčatá, ako to funguje.

Mixážne pulty BEHRINGER vydržia dlho a dlho. Používame špičkové súčiastky, ako sú zoslabovače s nízkym opotrebením, utesnené otáčavé gombíky a prémiové dosky obvodov. Máme 20 rokov skúseností s výpočtami, ako sa vyrovnať s nevhodnou synchronizáciou vstupov, rozliatymi nápojmi, šialenými gitaristami a miliónmi míľ na cestách. Výsledkom je mixážny pult, na ktorý sa môžete spoľahnúť každý deň a každú noc.

Prečo tento mixážny pult potrebujete?

Vstavané mikrofónové predzosilňovače XENYX s dokonale čistým zvukom 
• Dvojitý 24-bitový efektový procesor s 99 prednastaveniami, vrátane echo efektu, zboru, flangeru, meškania a harmonizéru
• Britské voliče ekvalizéra vám poskytujú zvuk a ovládanie preferované špičkovými štúdiovými zvukármi
• Vstavaný systém detekcie spätnej väzby FBQ ihneď odhalia kritické frekvencie a deväťpásmový stereo grafický ekvalizér umožňuje presné korekcie týchto frekvencií v monitorovacom a hlavnom mixe
• Úžasne kompletné vstupy a výstupy - všetko od vstupov zbernice až po mono výstup

Ste chránení

Vždy sa usilujeme o to, aby ste boli ako naši zákazníci čo najspokojnejší. Naše produkty sú vyrábané vo vlastnom výrobnom závode našej skupiny MUSIC za pomocou najmodernejšej automatizácie, pokročilých výrobných postupov a pracovísk pre zabezpečenie kvality, ktoré majú k dispozícii najsofistikovanejšie testovacie vybavenie na svete.

Preto máme jednu z najnižších poruchovostí výrobkov odvetvia a sebavedome im poskytujeme veľkorysý trojročný záručný program.

Ďalšie informácie / Behringer EURODESK SX2442FX

Značka Behringer
Typ mixpultov veľké mixpulty
Kanály 17 - 24
Vstupy fantómový, jack - nesymetrický, RCA - cinch
Výstupné konektory jack - nesymetrický, monitor, RCA - cinch, slúchadlový, XLR symetrický
Efekty chorus, delay, flanger, multi efekt, pitch, reverb
Ekvalizér analógový, 3 pásmový
Skupiny 13 - 16

Funkce

 • Prémiový analógový mixážny pult s veľmi nízkym šumom a vysokým rozšírením audio výkonu

 • 16 moderných mikrofónových predzosilňovačov XENYX porovnateľných so samostatnými špecializovanými predzosilňovačmi

 • Neoklasický „britský“ trojpásmový ekvalizér so semiparametrickým stredným pásmom pre vrelý a muzikálny zvuk

 • 2 nezávislé štúdiové 24-bitové stereo efektové procesory s 99 úžasnými prednastaveniami, vrátane echo efektu, zboru, flangeru, oneskorenia, harmonizéra a rôznych multiefektov

 • Vysoko presný stereo deväťpásmový grafický ekvalizér umožňuje presné korekcie frekvencií na výstupe pre monitorovanie alebo hlavné mixy

 • Revolučný systém detekcie spätnej väzby FBQ rýchlo odhalí kritické frekvencie

 • Funkcia kontroliek LED pre špičky signálu, Stlmenie, Hlavný mix a spínačov pre smerovanie podskupín, Solo a PFL pre všetky kanály

 • 2 plne vybavené stereo vstupné kanály sa štvorpásmovým ekvalizérom a 2 ďalšie stereo vstupné kanály s ovládačmi hladiny a Aux predzoslabovače

 • Vstupy u každého mono kanála a hlavného mixu pre flexibilné pripojenie externého vybavenia

 • 4 výstupy podskupín a ďalší mono výstup s vypínateľným filtrom Low Pass pre použitie subwoofera

 • 4 výstupy Aux na kanál, 2 vypínateľné predzoslabovače / postzoslabovače pre monitorovanie / efekty, 2 postzoslabovače (pre interné efekty alebo ako externý výstup)

 • Vyvážené výstupy Main mix s ¼" zástrčkou a pozlátenými XLR konektormi, samostatné výstupy Control Room, pre slúchadlá a stereo magnetofón

 • Funkcie Solo-In-Place a Pre-Fader-Listen a plne vybavená časť Talkback

 • Spínač pohotovostného režimu stlmí počas prestávok všetky kanály, zatiaľ čo je cez vstup CD / magnetofón prehrávaná hudobná kulisa

 • 60mm logaritmicky zužujúce sa zoslabovače s nízkym opotrebením a utesnenými ovládačmi otáčania

 • Interný napájací zdroj s automatickým rozsahom pre maximálnu flexibilitu (100-240 V ~), bezšumovým zvukom, výbornou prechodovou odozvou a nízkou spotrebou energie pre jej úsporu

 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť

 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany

 • aa
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty