BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer Digital Snake S16 Digital Stagebox

Behringer Digital Snake S16 Digital Stagebox
Behringer Digital Snake S16 Digital Stagebox Behringer Digital Snake S16 Digital Stagebox Behringer Digital Snake S16 Digital Stagebox Behringer Digital Snake S16 Digital Stagebox Behringer Digital Snake S16 Digital Stagebox Behringer Digital Snake S16 Digital Stagebox
Behringer
SKU: S16

Box vstupov a výstupov s 16 diaľkovo ovládanými predzosilňovačmi MIDAS, 8 výstupmi a sieťovým pripojením AES50 s technológiou KLARK TEKNIK SuperMac


 

Zobraziť údaje o produkte

ihneď k odoslaniu

s DPH: 525,00 € bez DPH: 437,50 €
Doprava zdarma!
kus

Buďte prvý a napíšte recenziu

Digitálne mixovanie vykonáva obrovskú revolúciu v postupe produkcie živej zábavy. Ale jednou vecou, ktorá sa nezmenila, je, že musíte rozbaľovať ten ťažký, nemotorný starý analógový snake. Teda až doteraz! Nový digitálny snake S16 od spoločnosti BEHRINGER sa namiesto vás talentovane postará o pripojenie vašej FOH (prednej) konzoly. S16 ponúka 16 plne programovateľných, diaľkovo ovládaných špičkových mikrofónových predzosilňovačov a 8 analógových vyvážených XLR vstupov v koncovej fáze a k FOH sa pripája jedným CAT5 káblom bez nutnosti špeciálneho routera. KLARK TEKNIK, dlhoročný líder v sektore vývoja špičkového digitálneho spracovania zvuku, dodal technológiu SuperMac, ktorá to všetko umožňuje, a vďaka spoločnosti BEHRINGER si to môžete dovoliť.

Veľká konektivita

Pri použití v rámci kompletného systému X32 môžu byť pomocou vstavaných portov AES50 kaskádovo pripojené dva pódiové boxy S16 a poskytnúť konektivitu pre až 32 mikrofónových / linkových vstupov, 16 vyvážených výstupov a neuveriteľne dostupný osobný monitorovací systém POWERPLAY P-16, ktorý je možné pripojiť až k 48 jednotlivým monitorovacím mixážnym pultom. Taktiež sme prístroj vybavili dvoma optickými ADAT zdierkami pre pripojenie kanálov 1-8 a 9-16 k externým zariadeniam, praktický USB port pre aktualizácie systému pomocou PC a vstupy / výstupy MIDI pre osvetľovacie systémy a ovládanie zvukového modulu.

Režim samostatného zariadenia Snake

Hoci bol S16 pôvodne navrhnutý pre použitie s našou najlepšou digitálnou konzolou X32, možno k tomuto výkonnému systému pripojiť akýkoľvek mixážny pult s možnosťou sieťového pripojenia AES50. Takže ak sa stane, že budete niekedy pracovať s analógovým mixážnym pultom, môžete pre vytvorenie vysoko výkonného, ľahkého digitálneho zariadenia snake 16 x 16 použiť dva páry S16 a ADA8000, to všetko pomocou jedného pripojenia CAT5, pričom si zachováte funkciu diaľkového ovládania predzosilňovača.

Vďaka diaľkovo ovládaným predzosilňovačom je nastavenie hračkou

Behanie tam a späť k FOH alebo skúšať komunikovať s technikmi na pódiu a zisťovať, či je zlé pripojenie alebo kábel, to môže skutočne brzdiť vystúpenie. Dômyselná časť monitorovania / kontroly hlavného zosilňovača vám umožňuje, aby ste vybrali jeden zo 16 vstupov, 8 zbernicových výstupov alebo výstupných streamov P16 pre okamžitú kontrolu vedenia. Okrem merania signálu v pódiovom boxe môžete nastaviť vstupný zisk jednotlivých kanálov, + 48V fantómové napájanie, a navyše máte možnosť počúvať vstupný signál priamo cez slúchadlá a oveľa viac. Po nastavení môžu byť všetky konfiguračné nastavenia uzamknuté v konzole pre úplnú bezpečnosť systému.

Bezproblémová integrácia s osobným monitorovacím systémom P-16

Port ULTRANET na zariadení S16 vám umožňuje priame pripojenie k systému BEHRINGER POWERPLAY P16, čo je jednoduchý a dostupný spôsob, ako dať hudobníkom a spevákom to, čo naozaj chcú - "viac mňa!" Osobné mixážne pulty P-16M umožňujú jednotlivým účinkujúcim, aby ovládali, čo chcú počuť, a to vám umožní, aby ste sa viac sústredili na to, aby ste publiku sprostredkovali čo najlepší zvuk. Rýchle a jednoduché nastavenie, základný systém môže byť inštalovaný a konfigurovaný v priebehu niekoľkých minút a možno ho rozširovať, aby zodpovedal meniacim sa požiadavkám.

KLARK TEKNIK AES50

Technológia KLARK TEKNIK SuperMac (kompatibilná s AES50) dodáva zariadeniu S16 vysoko kapacitnú interkonektivitu s prevádzkou s veľmi malým oneskorením a rovnako tak veľmi jednoduchú inštaláciu a jednoduché použitie. Technici KLARK TEKNIK pracovali spoločne s vývojármi produktov BEHRINGER, aby zaistili, že S16 bude spĺňať, alebo prekračovať, požiadavky profesionálnych živých vystupujúcich a ich profesionálnych zvukových technikov. Medzi vynikajúce charakteristiky patrí:

 • 48 obojsmerných audio kanálov pomocou kábla CAT5 (48 kHz)

 • 24 obojsmerných audio kanálov pomocou kábla CAT5 (96 kHz)

 • Jedno dvojité prepojenie pre audio a generátor vzorkovacieho signálu 

 • Ethernetová fyzická vrstva pre prenos audio dát

 • Vysoký počet kanálov a veľmi nízke deterministické omeškanie

 • Presná a fázovo zladená distribúcia generátora vzorkovacieho signálu

 • Komplexná detekcia chýb a ich zariadení

 • Funkcie pre nadbytočné sieťové pripojenie

 • Minimálna konfigurácia úplne uľahčuje inštaláciu a používanie

 • Pomocný dátový kanál kompatibilný s protokolom TCP/IP

 • Implementácia bez poplatkov dostupná ako jadra Xilinx FPGA

 • OEM moduly dostupné u vývojových partnerov

Extrémna hodnota

Ako môžete vidieť, S16 je extrémne univerzálny 16 x 8 digitálny pódiový box s množstvom jedinečných funkcií, a to za cenu, ktorú si môže dovoliť každý. S16 je vyrobený tak, aby odolal úskaliam na ceste, zaberá iba dve miesta v stojane a pripája sa k FOH jediným, lacným káblom CAT5. Teraz môžete mať chýbajúci článok medzi pódiom a FOH za zlomok ceny konkurenčných systémov a dopĺňame ho komplexným záručným programom.

Skladajte. Nahrávajte. Mixujte. Zdieľajte.

Tracktion 4 vracia do kreatívneho procesu zábavu, takže ho pridávame k vybraným výrobkom BEHRINGER zadarmo. Tento výkonný, ale napriek tomu jednoduchý software pre vytváranie hudby nie je podobný ničomu, čo ste kedy videli, pretože do vášho počítača prináša všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke - bez kopy roletkových a skrytých menu spoločných pre väčšinu ostatných systémov DAW. A TRACTION neobmedzuje počet stôp, ktoré možno nahrávať, ani počet efektov, ktoré môžete použiť. V skutočnosti je jediným obmedzujúcim faktorom výpočtový výkon vášho Mac alebo PC. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie; proste pretiahnite, pustite, vyberte, kopírujte alebo vložte. Akonáhle dokončíte svoje majstrovské dielo, zdieľajte ho s ďalšími užívateľmi TRACTION, aby mohli počúvať, spolupracovať a vykonávať úpravy.

Ste chránení

Vždy sa usilujeme o to, aby ste boli ako naši zákazníci čo najspokojnejší. Naše produkty sú vyrábané vo vlastnom výrobnom závode našej skupiny MUSIC za pomocou najmodernejšej automatizácie, pokročilých výrobných postupov a pracovísk pre zabezpečenie kvality, ktoré majú k dispozícii najsofistikovanejšie testovacie vybavenie na svete.

Preto máme jednu z najnižších poruchovostí výrobkov odvetvia a sebavedome im poskytujeme veľkorysý trojročný záručný program.

Ďalšie informácie / Behringer Digital Snake S16 Digital Stagebox

Značka Behringer
Typ mixpultov I/O rozhrania
Kanály 16
Výstupné konektory digitálny S/PDIF, USB, XLR symetrický
Ekvalizér digitálny
Pokročilé funkcie 48V fantóm. napájanie, KLARK TEKNIK technológia, super ľahká hmotnosť
Dodáv. príslušenstvo držiak pre rack
 • 16 plne programovateľných mikrofónových predzosilňovačov MIDAS pre audiofilskú kvalitu zvuku

 • 8 analógových, servo vyvážených XLR výstupov

 • Sieťové porty AES50 sú vybavené sieťovou funkciou SuperMac od KLARK TEKNIK, čo umožňuje veľmi nízku nestabilitu a oneskorenie

 • Možnosť sieťového pripojenia až na vzdialenosť 100 m s káblom CAT-5e (nie je súčasťou dodávky)

 • Dvojité porty AES50 pre kaskádové zapojenie zariadenia S16 — nie je potrebné žiadne zlučovanie ani routery

 • Precízne LED meranie a sedemsegmentový displej pre kontrolu signálu na pódiu

 • Výstup pre slúchadlá možno pre monitorovanie na pódiu prideliť k akémukoľvek vstupu / výstupu

 • Konektivita so systémom osobného monitorovania BEHRINGER P-16 pre aplikácie In-Ear (nie je súčasťou dodávky)

 • Dvojité výstupy ADAT pre použitie v režime rozbočovača a samostatné viacjadrové digitálne aplikácie

 • Vstup/výstup MIDI pre obojsmernú komunikáciu medzi konzolou FOH a pódiovým MIDI zariadeniami

 • USB konektor pre aktualizáciu systému pomoci PC

 • Spínací napájací  zdroj „Planet Earth“ pre maximálnu flexibilitu (100-240 V ~), bezšumový zvuk, výbornú prechodovú odozvu a nízku spotrebu energie pre jej úsporu

 • Robustný ako tank“, a napriek tomu kompaktná, celooceľová konštrukcia stojana 2u

 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť

 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany

 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty