BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS40

Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS40
Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS40 Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS40 Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS40 Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS40
Behringer
SKU: MS40

24-bitové / 192kHz digitálne 40W monitory

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 135,50 € bez DPH: 112,92 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Posunte sa o krok ďalej z MS20 a získajte ešte viac výkonu s rozšírenou bas ovou odozvou

Tieto extrémne kompaktné 2 x 20 W monitory obsahujú 24-bitové / 192kHz D / A prevodníky s ultra vysokým rozlíšením. S MS40 sa môžete pripojiť priamo k zdroju digitálneho signálu a eliminovať nepríjemné straty v analógových linkách. Či už pripojíte MS40 k zvukovej karte svojho počítača, klávesám, alebo MP3 prehrávaču, užijete si výnimočnú kvalitu zvuku s perfektnou dynamikou. Vstavané zosilňovače poskytujú dostatok špičkového rozšírenie audio výkonu a woofery a tweetery majú lineárnu frekvenčnú odozvu.


Pripojte sa

MS40 majú bezkonkurenčné pripojovacie možnosti vrátane stereo 1/8 "a RCA zdierok, ktoré možno používať súčasne alebo miešať spoločne s digitálnym stereo zdrojom. Digitálne vstupy sú riešené buď RCA, alebo TOSLINK zdierkami, ktoré poskytujú jednoduché pripojenie. Samostatné ovládanie hlasitosti pre každý linkový vstup plus ovládanie basov a stredov na EQ sa nachádzajú na prednom paneli spoločne s 1/4 "slúchadlovou zdierkou, ktorá po pripojení automaticky stlmí integrované reproduktory.


Kvalita zvuku

MS40 so svojimi poctivými 4,75 " woofermi a 2,5" tweetrami s vysokým rozlíšením prinášajú vysoko kvalitný zvuk každému, kto má počítač. Či už ste hudobník, ktorý nahráva svoj posledný majstrovský kúsok, alebo len niekto, kto rád počúva svoje obľúbené pesničky v práci, reproduktory MS40 sú pre vás jasnou voľbou. Môžu tiež poslúžiť ako excelentné prídavné reproduktory pre elektronické klávesy. Pomocou spredu nainštalovaných ovládačov hlasitosti, basov a stredov je presnejšie nastavenie zvuku hračkou.


Vstavaný mixpult

MS40 privádza so svojimi širokými možnosťami vstupov zvuk na ešte vyššiu úroveň. Vstavaný mixpult obsahuje 1/8 "stereo vstup pre pripojenie CD / MD / MP3 prehrávače, duálne RCA zdierky pre kazetové prehrávače a stereo klávesové moduly a dokonca 1/4" konektor pre dynamický mikrofón alebo elektrickú gitaru. To znamená, že tento systém je možné využiť pre spievanie a hranie na gitaru spoločne s prehrávaním radu nahraných stôp. A vďaka výkonnej zdierke na slúchadlá môžete MS40 používať v úplnom súkromí, kde počujete prehrávaný alebo hraný obsah len vy (minimálne na gitaru alebo klávesy).


Hovoríme o výkone ...

Dva vysoko výkonné zosilňovače dodávajú celkom 40 W superčistého výkonu do interných reproduktorov, ktoré majú širokú frekvenčnú odozvu od 50 Hz do 25 kHz.


Zaslúžite si skvelý zvuk

Strávite veľké množstvo času pri počítači a hudba je vašou vášňou? Aktívne reproduktory BEHRINGER MS40 vám prinesú novú úroveň zábavy pri vašom každodennom počúvaní hudby. Bežte sa pozrieť na MS20 k svojmu predajcovi BEHRINGER ešte dnes a zistite, čo vám doma chýba.


Skladajte. Nahrávajte. Mixujte. Zdieľajte.

Tracktion 4 vracia do kreatívneho procesu zábavu, takže ho pridávame k vybraným výrobkom BEHRINGER zadarmo. Tento výkonný, ale napriek tomu ľahko použiteľný softvér pre vytváranie hudby nie je podobný ničomu, čo ste kedy videli, pretože do vášho počítača prináša všetko, čo potrebujete, na jednej obrazovke - bez množstva rozbaľovacích a skrytých ponúk spoločných pre väčšinu ostatných DAW. A Tracktion neobmedzuje počet stôp, ktoré možno nahrávať, ani počet efektov, ktoré môžete použiť. V skutočnosti je jediným obmedzujúcim faktorom výpočtový výkon vášho Mac alebo PC. Nahrávanie a úpravy nemôžu byť jednoduchšie; jednoducho pretiahnite, pustite, vyberte, kopírujte alebo vložte. Akonáhle dokončíte svoje majstrovské dielo, zdieľajte ich s ďalšími užívateľmi Tracktion, aby mohli počúvať, spolupracovať a vykonávať úpravy.


Ste chránení

Vždy sa usilujeme o to, aby ste boli ako naši zákazníci čo najspokojnejší. Naše produkty sú vyrábané vo vlastnom výrobnom závode našej skupiny MUSIC za pomoci najmodernejšej automatizácie, pokročilých výrobných postupov a pracovísk pre zabezpečenie kvality, ktoré majú k dispozícii najsofistikovanejšie testovacie vybavenie na svete.
Preto máme jednu z najnižších poruchovostí výrobkov v odvetví a sebavedome im poskytujeme veľkorysý trojročný záručný program.

Ďalšie informácie / Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS40

Značka Behringer
Typ reproduktorov štúdiové reproduktory
Spojenia opt/coax digitálny, prepojenie reproduktorov, RCA - cinch
Farba čierna
Pokročilé funkcie ekvalizér
Dodáv. príslušenstvo kábel/káble
Rozmery repr. výškový, 5.25"
 • 2-pásmové štúdiové monitory ideálne vhodné pre počítačové štúdia, audio a multimediálne stanice a monitorovanie klávesov
 • Vstavané výkonné 2 x 20 W zosilňovače s maximálnym špičkovým rozšírením zvukového výkonu
 • Výkonné woofery a tweetery s vysokým rozlíšením poskytujú ultralineárnu frekvenčnú odozvu
 • 24-bitový / 192kHz D / A prevodník s vysokým rozlíšením prevádza v neuveriteľnom dynamickom rozsahu
 • Optické a koaxiálne vstupy pre priame pripojenie digitálnych zvukových zdrojov pomocou S / PDIF rozhrania
 • Dva stereo analógové vstupy s 1/8 "TRS a stereo RCA konektory, ktoré možno použiť súčasne alebo miešať s digitálnym stereo zdrojom
 • Samostatné ovládanie hlasitosti pre každý linkový vstup plus ovládanie basov a stredov na EQ
 • 1/4 "slúchadlová zdierka s funkciou automatického stlmenia reproduktorov jednoducho prístupná z predného panela
 • Magneticky tienený pre umiestnenie v blízkosti počítačových monitorov
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty