BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS20

Behringer
SKU: MS20

24-bitové / 192kHz digitálne 20W monitory

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 109,50 € bez DPH: 91,25 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Jeden krôčik nad MS16 a budete digitálni!

Tieto extrémne kompaktné 2 x 10 W monitory obsahujú 24-bitové / 192kHz D / A prevodníky s ultra vysokým rozlíšením. S MS20 sa môžete pripojiť priamo k zdroju digitálneho signálu a eliminovať nepríjemné straty v analógových linkách. Či už pripojíte MS20 k zvukovej karte svojho počítača, klávesám, alebo MP3 prehrávaču, užijete si výnimočnú kvalitu zvuku s perfektnou dynamikou. Vstavané zosilňovače poskytujú dostatok špičkového rozšírenie audio výkonu a woofery a tweetery majú lineárnu frekvenčnú odozvu.


Pripojte sa

MS20 majú bezkonkurenčné pripojovacie možnosti vrátane stereo 1/8 "a RCA zdierok, ktoré možno používať súčasne alebo miešať spoločne s digitálnym stereo zdrojom. Digitálne vstupy sú riešené buď RCA, alebo TOSLINK zdierkami, ktoré poskytujú jednoduché pripojenie. Samostatné ovládanie hlasitosti pre každý linkový vstup plus ovládanie basov a stredov na EQ sa nachádzajú na prednom paneli spoločne s 1/4 "slúchadlovou zdierkou, ktorá po pripojení automaticky stlmí integrované reproduktory.


Kvalita zvuku

MS20 so svojimi poctivými 4 "woofermi a 1,5" tweetrami s vysokým rozlíšením prinášajú vysoko kvalitný zvuk každému, kto má počítač. Či už ste hudobník, ktorý nahráva svoj posledný majstrovský kúsok, alebo len niekto, kto rád počúva svoje obľúbené pesničky v práci, reproduktory MS20 sú pre vás jasnou voľbou. Môžu tiež poslúžiť ako excelentné prídavné reproduktory pre elektronické klávesy. Pomocou spredu nainštalovaných ovládačov hlasitosti, basov a stredov je presnejšie nastavenie zvuku hračkou.


Vstavaný mixpult

MS20 privádza so svojimi širokými možnosťami vstupov zvuk na ešte vyššiu úroveň. Vstavaný mixpult obsahuje 1/8 "stereo vstup pre pripojenie CD / MD / MP3 prehrávače, duálne RCA zdierky pre kazetové prehrávače a stereo klávesové moduly a dokonca 1/4" konektor pre dynamický mikrofón alebo elektrickú gitaru. To znamená, že tento systém je možné využiť pre spievanie a hranie na gitaru spoločne s prehrávaním radu nahraných stôp. A vďaka výkonnej zdierke na slúchadlá môžete MS20 používať v úplnom súkromí, kde počujete prehrávaný alebo hraný obsah len vy (minimálne na gitaru alebo klávesy).


Hovoríme o výkone ...

Dva vysoko výkonné zosilňovače dodávajú celkom 20 W superčistého výkonu do interných reproduktorov, ktoré majú širokú frekvenčnú odozvu od 65 Hz do 25 kHz.


Zaslúžite si skvelý zvuk

Strávite veľké množstvo času pri počítači a hudba je vašou vášňou? Aktívne reproduktory BEHRINGER MS20 vám prinesú novú úroveň zábavy pri vašom každodennom počúvaní hudby. Bežte sa pozrieť na MS20 k svojmu predajcovi BEHRINGER ešte dnes a zistite, čo vám doma chýba.

Ďalšie informácie / Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS20

Značka Behringer
Typ reproduktorov štúdiové reproduktory
Spojenia opt/coax digitálny, prepojenie reproduktorov, RCA - cinch
Farba čierna
Pokročilé funkcie ekvalizér
Dodáv. príslušenstvo kábel/káble
Rozmery repr. výškový, 4.75"
 • 2pásmové štúdiové monitory ideálne vhodné pre počítačové štúdia, audio a multimediálne stanice a monitorovanie klávesov
 • Vstavané výkonné 2 x 10 W zosilňovače s maximálnym špičkovým rozšírením zvukového výkonu
 • Výkonné woofery a tweetery s vysokým rozlíšením poskytujú ultralineárnu frekvenčnú odozvu
 • 24-bitový / 192kHz D / A prevodník s vysokým rozlíšením prevádza v neuveriteľnom dynamickom rozsahu
 • Optické a koaxiálne vstupy pre priame pripojenie digitálnych zvukových zdrojov pomocou S / PDIF rozhrania
 • Dva stereo analógové vstupy s 1/8 "TRS a stereo RCA konektory, ktoré možno použiť súčasne alebo miešať s digitálnym stereo zdrojom
 • Samostatné ovládanie hlasitosti pre každý linkový vstup plus ovládanie basov a stredov na EQ
 • 1/4 "slúchadlová zdierka s funkciou automatického stlmenia reproduktorov jednoducho prístupná z predného panela
 • Magneticky tienený pre umiestnenie v blízkosti počítačových monitorov
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty