BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS20

Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS20
Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS20 Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS20 Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS20 Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS20
Behringer
SKU: MS20

24-bitové / 192kHz digitálne 20W monitory

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 109,50 € bez DPH: 91,25 €
Doprava zdarma!

Buďte prvý a napíšte recenziu

Jeden krôčik nad MS16 a budete digitálni!

Tieto extrémne kompaktné 2 x 10 W monitory obsahujú 24-bitové / 192kHz D / A prevodníky s ultra vysokým rozlíšením. S MS20 sa môžete pripojiť priamo k zdroju digitálneho signálu a eliminovať nepríjemné straty v analógových linkách. Či už pripojíte MS20 k zvukovej karte svojho počítača, klávesám, alebo MP3 prehrávaču, užijete si výnimočnú kvalitu zvuku s perfektnou dynamikou. Vstavané zosilňovače poskytujú dostatok špičkového rozšírenie audio výkonu a woofery a tweetery majú lineárnu frekvenčnú odozvu.


Pripojte sa

MS20 majú bezkonkurenčné pripojovacie možnosti vrátane stereo 1/8 "a RCA zdierok, ktoré možno používať súčasne alebo miešať spoločne s digitálnym stereo zdrojom. Digitálne vstupy sú riešené buď RCA, alebo TOSLINK zdierkami, ktoré poskytujú jednoduché pripojenie. Samostatné ovládanie hlasitosti pre každý linkový vstup plus ovládanie basov a stredov na EQ sa nachádzajú na prednom paneli spoločne s 1/4 "slúchadlovou zdierkou, ktorá po pripojení automaticky stlmí integrované reproduktory.


Kvalita zvuku

MS20 so svojimi poctivými 4 "woofermi a 1,5" tweetrami s vysokým rozlíšením prinášajú vysoko kvalitný zvuk každému, kto má počítač. Či už ste hudobník, ktorý nahráva svoj posledný majstrovský kúsok, alebo len niekto, kto rád počúva svoje obľúbené pesničky v práci, reproduktory MS20 sú pre vás jasnou voľbou. Môžu tiež poslúžiť ako excelentné prídavné reproduktory pre elektronické klávesy. Pomocou spredu nainštalovaných ovládačov hlasitosti, basov a stredov je presnejšie nastavenie zvuku hračkou.


Vstavaný mixpult

MS20 privádza so svojimi širokými možnosťami vstupov zvuk na ešte vyššiu úroveň. Vstavaný mixpult obsahuje 1/8 "stereo vstup pre pripojenie CD / MD / MP3 prehrávače, duálne RCA zdierky pre kazetové prehrávače a stereo klávesové moduly a dokonca 1/4" konektor pre dynamický mikrofón alebo elektrickú gitaru. To znamená, že tento systém je možné využiť pre spievanie a hranie na gitaru spoločne s prehrávaním radu nahraných stôp. A vďaka výkonnej zdierke na slúchadlá môžete MS20 používať v úplnom súkromí, kde počujete prehrávaný alebo hraný obsah len vy (minimálne na gitaru alebo klávesy).


Hovoríme o výkone ...

Dva vysoko výkonné zosilňovače dodávajú celkom 20 W superčistého výkonu do interných reproduktorov, ktoré majú širokú frekvenčnú odozvu od 65 Hz do 25 kHz.


Zaslúžite si skvelý zvuk

Strávite veľké množstvo času pri počítači a hudba je vašou vášňou? Aktívne reproduktory BEHRINGER MS20 vám prinesú novú úroveň zábavy pri vašom každodennom počúvaní hudby. Bežte sa pozrieť na MS20 k svojmu predajcovi BEHRINGER ešte dnes a zistite, čo vám doma chýba.

Ďalšie informácie / Behringer digitálne monitorovacie reproduktoy MS20

Značka Behringer
Typ reproduktorov štúdiové reproduktory
Spojenia opt/coax digitálny, prepojenie reproduktorov, RCA - cinch
Farba čierna
Pokročilé funkcie ekvalizér
Dodáv. príslušenstvo kábel/káble
Rozmery repr. výškový, 4.75"
 • 2pásmové štúdiové monitory ideálne vhodné pre počítačové štúdia, audio a multimediálne stanice a monitorovanie klávesov
 • Vstavané výkonné 2 x 10 W zosilňovače s maximálnym špičkovým rozšírením zvukového výkonu
 • Výkonné woofery a tweetery s vysokým rozlíšením poskytujú ultralineárnu frekvenčnú odozvu
 • 24-bitový / 192kHz D / A prevodník s vysokým rozlíšením prevádza v neuveriteľnom dynamickom rozsahu
 • Optické a koaxiálne vstupy pre priame pripojenie digitálnych zvukových zdrojov pomocou S / PDIF rozhrania
 • Dva stereo analógové vstupy s 1/8 "TRS a stereo RCA konektory, ktoré možno použiť súčasne alebo miešať s digitálnym stereo zdrojom
 • Samostatné ovládanie hlasitosti pre každý linkový vstup plus ovládanie basov a stredov na EQ
 • 1/4 "slúchadlová zdierka s funkciou automatického stlmenia reproduktorov jednoducho prístupná z predného panela
 • Magneticky tienený pre umiestnenie v blízkosti počítačových monitorov
 • Vysoko kvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť
 • Vymyslené a navrhnuté spoločnosťou BEHRINGER Germany
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty