BaSys.sk BaSys.sk BaSys.sk

Pro Audio

Na cesty

Sladký domov

Do Auta
Témy Close X

Behringer Condenser Microphones C-4

Behringer Condenser Microphones C-4
Behringer Condenser Microphones C-4 Behringer Condenser Microphones C-4
Behringer
SKU: C-4

Jedno-membránový kondenzátorový mikrofón

Zobraziť údaje o produkte

dostupnosť na vyžiadanie

s DPH: 41,50 € bez DPH: 34,58 €
Doprava: 4,00 €
(zdarma nad 100€)

Buďte prvý a napíšte recenziu

Mikrofóny C-4 sú navrhnuté tak, aby perfektne snímali spevácky zbor, klavír, alebo akékoľvek iné vokálne alebo akustické zdroje zvuku a aby poskytovali skvelý a verný zvuk. Predávajú sa v dokonale zladených pároch. Tieto vynikajúce mikrofóny C-4 sú obzvlášť ideálne pre živé aplikácie, pretože majú neodrážavý povrch – matné prevedenie je ideálne pri nasvietení pódia.
Kondenzátorové mikrofóny sú ideálnou voľbou pre snímanie vokálov a akustických nástrojov. Je primárne typ mikrofónu, používaný v nahrávacích štúdiách a rozhlasových staniciach. Mikrofón C-3 dokáže zachytiť oveľa viac detailov, než väčšina dynamických mikrofónov, pretože má širšiu a plochejšie frekvenčnú odozvu. Ďalší rozdiel medzi kondenzátorovými a dynamickými mikrofóny je v tom, že obsahujú aktívne obvody, ktoré vyžadujú fantómové napájanie (+48 V). Môžete ich napájať z akéhokoľvek fantomového napájania, ktorým sú vybavené mixpulty BEHRINGER XENYX - a navyše môžete využívať všetky výhody najmodernejších mikrofónnych predzosilňovačov XENYX.
Po pripojení vášho sound systému zistíte, že táto dvojica PRO mikrofónov má výnimočne plochú frekvenčnú odozvu (zosilnenie v priemere 4 dB, v rozmedzí 1 kHz - 8 kHz). Pre tých z vás, pre ktorých je použitie kondenzátorových mikrofónov novinkou, to v podstate znamená, že budete mať o niečo jasnejší zvuk, ponúka napríklad dokonalé tvarovanie signálu pre činely. Z tejto frekvenčnej odozvy budete mať tiež veľký úžitok pri snímaní akustického klavíru a zboru. Vďaka kardioidnej charakteristike táto dvojica mikrofónov poskytuje bezkonkurenčnú separáciu medzi zdrojom zvuku a potlačením spätnej väzby. Mikrofóny C-4 obsahujú ultra nízkošumové FET vstupné obvody, ktoré môžu zvládnuť extrémnu dynamiku (od 20 Hz do 20 kHz), a ktoré majú maximálnu hladinu akustického tlaku 136 dB.
Mikrofóny C-4 majú tiež prepínateľný nízkofrekvenčný roll off pre elimináciu infrasonických signálov (manipulačný hluk a hluk vetra), rovnako ako prepínateľný vstupný útlm 10 dB, čo umožňuje prispôsobenie pre hot signály, ako je naozaj silný hlas speváka - alebo horlivý violončelista.
Pokiaľ ide o zachytenie úžasného zvuku, mikrofónom C-4 sa v tejto triede nič ani nepribližuje, či už ide o presnosť zvuku, všestrannosť a cenovú dostupnosť! Dvojica kondenzátorových mikrofónov C-4 zakúpite výhodne u autorizovaného predajcu produktov značky BEHRINGER.

Ďalšie informácie / Behringer Condenser Microphones C-4

Značka Behringer
Typ mikrofónov kondenzátor. mikrofón
Spojenia XLR-symetrický
Mikrofon charakteristika kardioidný
Vypínače áno
Korekcie prepínanie filtru nízkych kmitočt., vstupné utlmenie
Dodáv. príslušenstvo čelné sklo
 • 2 uzavreté kondenzátorové mikrofóny pre stereo záznam, štúdiové a živé aplikácie
 • Ideálne ako hlavné a podporné mikrofóny pre štúdiové a živé aplikácie
 • Kardioidná charakteristika pre účinnú elimináciu spätnej väzby
 • Ľahká membrána pre ultra-širokú frekvenčnú odozvu a jedinečnú reprodukciu zvuku
 • Prepínateľný nízkofrekvenčné roll-off a vstupný útlm
 • Ultra nízkošumové FET vstupné obvody eliminujú nízkofrekvenčné skreslenie
 • Veľmi robustná konštrukcia a kovové, tlakovo liate puzdro
 • Pozlátený výstupný XLR konektor 3-pin pre najvyššiu integritu signálu
 • Adaptér na stojan, veterná ochrana, prepravné puzdro sú súčasťou balenie
 • 3-ročný záručný program
 • Koncipované a navrhnuté od BEHRINGER Nemecko 
 • aa
Pridať recenziu
1 Hviezdička 2 Hviezdičky 3 Hviezdičky 4 Hviezdičky 5 Hviezdičiek

Porovnať produkty